AIZDEVUMS NO VIA SMS – VEIKSMĪGS PALĪGS NEPAREDZĒTĀS FINANŠU PROBLĒMĀS

viasms ātrais kredītsJa steidzami nepieciešams naudas aizdevums, tomēr nevēlies uzrunāt draugus vai radiniekus, der ieskatīties nebanku aizdevēju piedāvātajos pakalpojumos. VIA SMS ātrie kredīti internetā ar labvēlīgiem nosacījumiem un ērto klientu servisu ātri palīdzēs risināt Tavas īslaicīgās finansiālās problēmas.

VIA SMS pakalpojumu klāstā ir vairāku veidu aizdevumi – aizdevums līdz algai un naudas ātrais kredīts. Brīžos, kad nepieciešama salīdzinoši neliela naudas summa, bet nevari nogaidīt līdz algas izmaksas dienai vai nevēlies tērēt uzkrājumus, piemēroti būs aizdevumi līdz algai. Šādā veidā būs iespējams iegūt savā rīcībā jebkuru līdzekļu daudzumu līdz divsimt piecdesmit eiro pirmajā reizē ar apmaksas laiku līdz vienam mēnesim, vajadzības reizē atmaksas laiku pagarinot. Ja ātrais kredīts būs atmaksāts laikus, ar otro reizi varēs pieprasīt naudas apmēru līdz 350 eiro, bet pārējās reizēs jau līdz piecsimt. Ja izmantosi VIA SMS servisu naudas kredīts internetā, būs iespējams saņemt krietnāku naudas apjomu ar ilgāku atmaksas laiku, un šāds ātrais kredīts internetā būs atbilstošs lielāka apmēra pirkumiem un nozīmīgāku plānu īstenošanai.

Lai naudu saņemtu savā kontā, veicami pāris vienkārši soļi. Vispirms jāreģistrē savs lietotāja profils ViaSMS.lv lapā un jāievada vajadzīgā informācija, pēc tam attiecīgi pieprasāms aizdevums. Apstiprināšanas gadījumā ātrais kredīts tiks izmaksāts pus stundas laikā, kad varēsi kredīta pārskaitījumu pielietot saviem mērķiem. VIA SMS iespēja SMS kredīts piedāvā kredīta pieprasīšanu arī pavisam ērtā ceļā – ar SMS starpniecību, pat neieslēdzot datoru vai interneta datus. SMS kredīts ir pieejams ikvienam klientam, sākot ar otro aizņemšanās reizi. Turklāt VIA SMS ātrie kredīti pieejami ne tikai nedēļas darba dienās, bet arī nedēļas nogalēs. Šādi Viasms.lv ātrais kredīts internetā atļaus nekavējamās finanšu grūtības ērti risināt jebkurā dienā. Vienlaikus no VIA SMS saņemams arī pirmais kredīts bez maksas, kas nozīmē, ka jāatdod būs precīzi tikpat, cik aizņēmies.

Pirms aizņemšanās kārtīgi izpēti visu sagatavoto informāciju – ar ātrā aizdevuma nosacījumiem, procentu likmēm un vai naudas aizdevums nosaka vecuma limitus kredīta izsniegšanai. Laikus izvērtēt procentu maksas, termiņa paildzināšanas samaksu un citus lielumus ērti iespējams ar praktiskajiem kalkulatoriem ViaSMS.lv lapā. Svarīgi ir arī atbildīgi izvērtēt savas finansiālās iespējas, lai aizdevums attiecīgajā termiņā būtu reālinomaksājams. Tāpat jāpatur prātā, ka ātrie kredīti internetā ir paredzēti īstermiņa finansiālo problēmu risināšanai un aizdevumi nav piemēroti zemes vai cita kredīta maksājumiem, tāpat neapdomīgiem pirkumiem.

Kāpēc lai ļautu neatliekamajiem tēriņiem pārņemt Tavu ikdienu? Ātrie kredīti internetā no VIA SMS būs piemērots palīgs negaidītās finanšu grūtībās, kad vajadzīgs naudas aizdevums. Papildus katram VIA SMS ir nodrošināts pirmais kredīts bez maksas, kā arī praktiskais naudas pieprasīšanas serviss – SMS kredīts. Aizņemies pārdomāti no droša aizdevēja!

Vairāk lasi- http://riga.pilseta24.lv/zinas/100/365010

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s