MEKLĒ OPERATĪVU, PAROCĪGU UN UZTICAMU KREDĪTU ? IESKATIES VIASMS.LV!

ātrie kredītiJa nekavējoties vajadzīgs naudas aizdevums, taču nevēlies apgrūtināt kolēģus vai ģimeni, vērts ieskatīties nebanku aizdevēju piedāvātajos pakalpojumos. VIA SMS ātrie kredīti internetā ar izdevīgiem noteikumiem un patīkamo klientu servisu bez sarežģījumiem palīdzēs risināt Tavas īslaicīgās finansiālās problēmas.

VIA SMS piedāvājumā ir vairāku veidu aizdevumi – aizdevums līdz algas dienai un naudas ātrais kredīts. Situācijās, kad vajadzīga salīdzinoši mazāka līdzekļu summa, tomēr nav iespējams gaidīt līdz algas izmaksas laikam vai nevēlies tērēt iekrāto, noderēs aizdevumi līdz algai. Šādā veidā būs iespējams iegūt savā rīcībā jebkuru līdzekļu apmēru līdz divsimt piecdesmit eiro pirmajā reizē ar apmaksas termiņu līdz vienam mēnesim, vajadzības reizē termiņu pagarinot. Ja ātrais kredīts būs atmaksāts savlaicīgi, ar nākamo reizi būs iespējams aizņemties summu līdz 350 eiro, bet pārējās reizēs pat līdz 500 eiro. Ja izvēlēsies VIA SMS  pakalpojuma veidu naudas kredīts internetā, būs iespēja pieprasīt lielāku naudas summu ar ilgāku atmaksas periodu, un šis ātrais kredīts internetā būs atbilstošs vērienīgākiem pirkumiem un nozīmīgāku plānu īstenošanai.

Pretēji banku iestāžu aizdevumiem VIA SMS ātrie kredīti saņemami bez ieķīlājumiem, galvotājiem vai informācijas no darba vietas. Aizdevums piesakāms, vien piereģistrējoties ViaSMS.lv un noformējot prasīto informāciju. Nepieciešamie naudas resursi jau 30 min laikā pēc elektroniskā iesnieguma izvērtēšanas nokļūs Tavā īpašumā. VIA SMS privilēģija ir arī pirmais kredīts bez maksas, attiecīgi pirmajā aizņemšanās reizē ikvienam piedāvājumā ir ātrais kredīts ar 0% tarifu. Klientiem pēc pirmās aizņemšanās reizes pieejams arī SMS kredīts jeb opcija pieprasīt ātro kredītu tikai ar vienas SMS atbalstu. SMS kredīts būs ērts mirkļos, kad ātrais kredīts internetā nepieciešams īpaši neatliekamā kārtā. Tai pat laikā jebkādu jautājumu sakarā vari vērsties pie VIA SMS izpalīdzīgajiem un pieredzējušajiem konsultantiem, kas nekavēsies Tev palīdzēt!

Lai pieteiktos aizdevumam, jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam no divdesmit līdz septiņdesmit gadu vecumam bez līgumsaistību parādiem. Apsverot lēmumu par aizņemšanos, uzmanīgi jāizpēta noteikumi un jāpārliecinās, ka tie Tevi apmierina. Vēl jo vairāk vajadzīgs atbilstoši izskatīt savas finansiālās iespējas, lai aizdevums būtu atdodams laikā, un arī to, vai naudas aizdevums būs atbilstošs Tavām aktuālajām nepieciešamībām. Proti, ātrie kredīti internetā nav atbilstošs variants ilgstošu naudas problēmu apstākļos, un šādi aizdevumi nav paredzēti ilgtermiņa parādu segšanai vai pat cita ātrā kredīta atdošanai.

Kāpēc lai atļautu neatliekamajiem tēriņiem pārņemt Tavu ikdienu? Ātrie kredīti internetā no VIA SMS būs piemērots palīgs pēkšņās finanšu problēmās, kad vajadzīgs naudas aizdevums. Papildus katram VIA SMS nodrošināts pirmais kredīts bez maksas, kā arī parocīgais naudas pieteikšanas pakalpojums – SMS kredīts. Aizņemies atbildīgi no uzticama kredītdevēja!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s