ĀTRIE KREDĪTI NO ONDO.LV

Ātrie sms kredītiMūsdienīgs un visā pasaulē plaši izplatīts finanšu sektora pakalpojums ir nebanku aizdevumi jeb ātrie kredīti. Šāds aizdevums piemērots īstermiņa finansiālo nepieciešamību risināšanai un, izmantots apdomāti un atbildīgi, kalpos kā vērtīgs atbalsts piepešās naudas grūtībās. Ja šobrīd meklē ērti pieejamu aizdevumu no uzticama kredītdevēja, iepazīsties ar Ondo.lv piedāvājumu!
Ondo.lv piedāvājumā ātrie kredīti dažāda veida situācijām.
Piereģistrējoties Ondo.lv un izraugoties kredīta summu un atmaksas termiņu, dažu minūšu laikā Tavs pieteikums būs izskatīts un pozitīva lēmuma gadījumā tūdaļ saņemsi naudu savā rīcībā. Pieteikties aizdevumam var internetā, tāpat ar īsziņas vai telefona zvana palīdzību. Ja noteiktajā termiņā atmaksa nav iespējama, to vari attiecīgi pagarināt, papildus kredītu vari atdot daļās. Klientu ērtībām Ondo.lv nodrošina elektronisku līgumu un rēķinu kārtību, kā arī klientu atbalsta līniju un citas iespējas.

Aizdevumi internetā noderēs mirkļos, kad gadījušies pēkšņi un steidzami tēriņi, bet trūkst brīvu naudas līdzekļu vai līdz algas dienai palicis īss brīdis. Arī negaidītu, bet īpaši izdevīgu preču vai pakalpojumu iegādei, kas ir spēkā vienīgi šobrīd, nebanku aizdevums būs noderīgs. Vienlaikus svarīgi paturēt prātā, ka ātrais kredīts noteikti nebūs risinājums ilgstošu naudas problēmu situācijā. Nebanku kredīti nav izmantojami ilgtermiņa parādsaistību segšanai vai, piemēram, citu ātro kredītu apmaksai.

Pirms pieņem lēmumu par aizņēmumu, izvērtē, vai noteiktā procentu likme Tevi apmierina. Tāpat uzmanīgi iepazīsties ar sagatavoto pirmslīguma informāciju un līguma noteikumiem. Visbeidzot, uzmanīgi izvērtē savas finansiālās iespējas, lai aizdevumu būtu gatavs atmaksāt noteiktajā termiņā un apjomā.

Ondo.lv īstermiņa aizdevums ļaus tikt pie neplānotajiem un izdevīgajiem pirkumiem ātrāk. Aizņemies naudu atbildīgi, izvēloties drošu un pārbaudītu aizdevēju!

Pirmais kredīts bez maksas – Ondo.lv

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s