GUMIJAS PAKLĀJI PA VISU LATVIJU. PIEDĀVĀ UZŅĒMUMS BERENDSEN

Berendsen gumijas paklājiA/S “Berendsen Tekstila Serviss” ir kompānija, kam pamata darbība ir tieši saistīta ar maināmo paklāju servisu un to nomu. Turklāt servisa izvēlē ir kvalitatīvi higiēnas produkti un to nomas iespējas, kas padarīs telpu tīrīšanu parocīgāku, uzkopjamu bez jebkādas fiziskās piepūles. Kā arī varēsi nedomāt par paklāju uzkopšanas darbiem un nomaiņu. Izvēloties Berendsen servisu, piedāvājumā pilna pakete – paklāju noma un to pastāvīga nomaiņa.

Firma organizē šāda tipa pakalpojumus: maināmo paklāju serviss, mopu serviss, dizaina paklāju noma ar opciju izvēlēties Berendsen produktu krāsas. Vērtīgi zināt, ka servisa klāstā esošais kokvilnas virtuves dvieļu servisam ir tīri lietderīgs un praktisks pielietojums birojos, uzņēmumos, kafejnīcās, jāatzīmē, ka tie ir no augstas kvalitātes kokvilnas, tie neatstāj slaucīšanas pēdas uz traukiem.

Maināmo paklāju noma un to turpmākais serviss ir uzņēmuma Berendsen (EPS) darbības profila pamatā. Uzņēmuma pakalpojumu piedāvājumā gumijas paklāji un sarkano paklāju noma, logo maināmo paklāju serviss, arīdzan dizaina paklāji . Berendsen (EPS) pēc pasūtījumiem piedāvā logo paklājus, ko varēs lietot, reklamējot ar firmu saistošus produktus un pakalpojumu iespējas, saukli, kā arī vērību piesaistošu reklāmu. Telpām ar slidenu grīdas segumu ir ieteicams pasūtīt gumijas komforta paklājus. Paklājs ražots no tāda gumijas materiāls, ka tas spēj amortizēt trauslu priekšmetu kritienu. Rekomendējams lietot bāros, baseina telpās, kā arī saimniecības telpās u.c. Taču gadalaikos, kad ir pastiprināti nokrišņi, lieti noderēs skreiperi jeb Berendsen gumijas paklāji. Tāda veida paklājs ir labs variants tieši pie ieejas durvīm, jo gumijas paklāji ir AR “vannītI”, kura var nodrošināt līdz pat 2 litriem ūdens noturību, kas var būt aktuāli rudens un pavasara mēnešos. Svinīgas gaisotnes mirkļiem kā lielveikalu atklāšana, preses konferencei ar produktu prezentāciju, pasākumam u.tml. apstākļos Berendsen iznomā sarkanos paklājus. Minētie ir tikai pāris no maināmo paklāju nomas servisa variantiem. Lai klientiem sniegtu labas kvalitātes servisu, ir izveidota paklāju pētnieku komandas grupa, kas ar dažādu eksperimentu palīdzību pārbauda Berendsen paklāju kvalitāti un izturību. Aplūkot līdz šim veiktos testus iespējams firmas mājaslapā.

Ja jums ir vajadzīgi gumijas paklāji vai kāds no Berendsen piedāvātajiem pakalpojumiem, pieteikties konsultācijai! Kontaktinformāciju var atrast vietnē http://www.berendsen.lv/. Veido tīras telpas kopā ar Berendsen (EPS)!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s