VISS TAVAM SKAISTUMAM UN VESELĪBAI!

images (11)Rūpīga āriene liek sajusties par sevi pārliecinātam, savukārt rūpes par veselību rada pozitīvu pašsajūtu. Tieši tāpēc viens no Latvijas populārākajiem interneta veikaliem 1a.lv lepojas ar daudzveidīgu skaistuma un veselības preču izvēli. Veikalā pieejamas tādas preces kā vīriešu skuvekļi un to piederumi, bārdas trimmeri, epilatori un dāmu skuvekļi, fēni un matu veidotāji, matu taisnotāji un lokšķēres, elektriskās zobubirstes, masažieri un vanniņas, svari un asinspiediena mērītāji. Arī pati iepirkšanās ir ātra un vienkārša – iepirkties var jebkurā laikā un prece tiek piegādāta līdz Jūsu mājām vai arī Jūs to varat izņemt sev ērtā brīdī.

1a.lv – blogs ir pieejami vairāk nekā 30 dažādi epilatori, kas atšķiras ar vairākiem rādītājiem, piemēram, cenu, ražotāju, izskatu, ātrumu un pincetīšu skaitu, kā arī barošanas veidu. Tādējādi ikvienai ir pieejams epilators, kas atbilst vēlmēm un vajadzībai. Tā kā sievietēm ir maiga un jūtīga ir atrodami arī epilatori ar īpašiem uzgaļiem. Līdz ar epilatoriem var pasūtīt arī dāmu skuvekļus no dažādiem ražotājiem kā Braun, Philips, Rowenta u.c.

Jebkura sieviete pie 1a.lv noteikti sev atradīs arī piemērotas lokšķēres. Lai atrastu sev piemērotāko modeli, atliek vien doties uz 1a.lv preču sadaļu “Lokšķēres” un labajā pusē speciālā filtrā atķeksēt, pēc kuriem kritērijiem gribat atrast lokšķēres. Jūs varat atlasīt ne tikai tehniskos rādītājus un ražotāja zīmi, bet arī krāsu. Tādējādi Jūs patiešām ietaupīsiet savu laiku, jo tikai dažu minūšu laikā varēsiet atrast sev nepieciešamo modeli. Tas ir ļoti nozīmīgi sievietēm, kam lokšķēres ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa. Situācijā, jo notiek kaut kas neplānots – jaunas lokšķēres varēsiet pasūtīt uzreiz.

Lai pastāvīgi sekotu līdzi ķermeņa formai un svaram, pie 1a.lv var nopirkt arī svarus, kas spēj izturēt svaru pat līdz 180 kg. Cenas sākot no nepilniem 10 eiro! Turpat pie veselības un skaistuma precēm nopērkami arī apakšdelma un augšdelma asinspiediena mērītāji. Viss, kas nepieciešams – jāienāk 1a.lv un jāizvēlas ražotāja zīme un cenu diapazons. Visām precēm ir garantijas laiks, kā minimums divi gadi.

Pie jebkuras preces apraksta ir norādīta arī informācija vai prece atrodas noliktavā. Preci, kas atrodas noliktavā iespējams saņemt 1-3 darba dienu laikā. Turklāt, lielākai ērtībai ir pieejama arī preču piegāde ar kurjeru uz jebkuru Jūsu norādīto adresi. Iegādātās preces var saņemt arī 1a.lv birojā Mūkusalas ielā 41 vai kādā no DPD Paku bodes preču saņemšanas vietām.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s