MOPU SERVISS JŪSU BIROJA VAI MĀJAS GRĪDAS UZKOPŠANAI

mopsIkvienam uzņēmumam un arī mājsaimniecībai ļoti nozīmīga ir ne tikai tīra un kārtīga darba un dzīves vide, bet arī saprātīgi tēriņi. Berendsen produkti, piemēram, gumijas paklāji grīdām, mopu serviss, putu ziepju dozators palīdz abu mērķu īstenošanā. Mops un tā noma var atvieglot ikviena uzņēmuma ikdienu, savukārt kokvilnas paklāji ir ērts un vienkāršs līdzeklis pret netīru un dubļainu grīdu.

Mops un tā noma ļauj ērtā veidā veikt grīdas uzkopšanu uzņēmumā, neieguldot līdzekļus grīdas uzkopšanas darbarīku iegādē. Berendsen nodrošinātais mopu serviss ir izdevīgs un piemērots, lai uzkoptu restorānus, sporta zāles, skolas, lielveikalus un citas plašas telpas. Mops un tā noma ir pieņemams risinājums ne vien mājokļiem, bet arī uzņēmumiem. Ja nevēlaties apgrūtināt sevi ar neefektīvu grīdas tīrīšanas darbarīku izmantošanu, mopu serviss ir droša izvēle. Berendsen mopu serviss piegādā tādus darbarīkus, kas paildzina grīdu kalpošanas laiku un sargā tās no ātras nodilšanas. Mops un tā noma atbrīvo no rūpēm par mopa uzturēšanu labā tehniskā stāvoklī un tā tīrīšanu, jo to nodrošina Berendsen. Mopu serviss dod iespēju iznomāto mopu mainīt ik pēc nedēļas.

Uzzini vairāk- http://rekurzeme.diena.lv/reklamraksti/mops-jusu-paligs-telpu-uzkopsana-108596

GUMIJAS PAKLĀJI GRĪDĀM GAN IEKŠTELPĀM, GAN ĀRĀ

Tīrības nodrošināšanai gan mājās, gan darbā lieliski palīgi ir maināmie paklāji. Vieni no iecienītākajiem ir gumijas paklāji grīdām. Berendsen piegādā dažāda izmēra un veida paklājus, tādēļ Jūs varat saņemt savai darba vietai vai mājām labāko variantu. Gumijas paklāji grīdām aizsargā grīdas, nodrošina labāku telpu tīrību cauru gadu, kā arī palīdz samazināt izmaksas. Gumijas paklāji grīdām tiek piedāvāti gan iegādei, gan nomai.

IZDEVĪGI UN ĒRTI LIETOJAMI KOKVILNAS PAKLĀJI

Berendsen piedāvājumā esošie kokvilnas paklāji ir izcili , jo uztver netīrumus un aizkavē to iznēsāšanu pa visām telpām. Turklāt kokvilnas paklāji spēj uzsūkt pat septiņas reizes vairāk mitruma, netīrumu, nekā tie sver. Kokvilnas paklāji iederās pie ieejas durvīm, kā arī citur, kur sakrājas smiltis, dubļi un līdzīgi netīrumi. Berendsen nomā pieejami šādu izmēru kokvilnas paklāji: 115 x 200 cm, 150 x 240 cm, 85 x 150 cm un 85 x 240 cm.

PUTU ZIEPJU DOZATORS TĪRĀM ROKĀM UN TELPĀM

Putu ziepju dozators palīdzēs nodrošināt patīkamu vidi, perfektu higiēnu un tīrību birojā vai mājās. Berendsen putu ziepju dozators ir ekonomisks, ar elegantu dizainu un viegli un ērti lietojams.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s