PIEPŪŠAMAIS DĪVĀNS — VEIDS, KĀ PASĀKUMU PADARĪT NEDAUDZ ATŠĶIRĪGU

ziemellatvija.lvJa vēlies, lai pasākuma iekārtojuma stilistika atšķiras, kā laba alternatīva jāmin apaļie galdi. Tie izskatās eleganti, kā arī šie galdi iederēsies gandrīz jebkurā pasākumā, jo to izskats ir gana atturīgs. Uzņēmuma «Akurāts» piedāvājumā atrodas apaļie galdi, tādēļ, ja gribi šos galdus redzēt arī savā pasākumā, ienāc akurats.lv! Viņu darbinieki galdus ne vien piegādās un aizvedīs, bet arī veiks to uzstādīšanu pasākuma teritorijā.

«Akurāts» klāstā pieejams tāds priekšmets kā piepūšamais dīvāns ar dažādiem parametriem. Pieejams vienvietīgs, divvietīgs un trīsvietīgs piepūšamais dīvāns vairākās krāsās: baltā, pelēkā un koši oranžā. Šo dīvānu dizains piesaistīs ļaužu uzmanību, turklāt,lai radītu saskaņotību, piedāvāti tiek baltas vai oranžas krāsas galdiņi. Uz to virsmas iespējams novietot uzkodas un dzērienus. Šis dīvānu veids minama kā ļoti veiksmīga novitāte un alternatīva ierastajiem dīvāniem, kurus ir daudz sarežģītāk pārnēsāt un kopt.

BANKETU KRĒSLI — NEIZTRŪKSTOŠA BANKETU SASTĀVDAĻA
Tavā uzdevumu sarakstā ir banketa, kāzu vai kādu citu svētku organizēšana? Šādā gadījumā Tev noderēs banketu krēsli. Šo krēslu variants sevī ietver izturību un komfortu, kā arī pievilcību. Ērtu sēdēsanu nodrošina mīkstais polsterējums. Banketu krēsli platumā sasniedz 45 cm, un tie ir izmantojami āra apstākļos teltī. «Akurāts» iznomā vairākus simtus banketu krēslus jebkuriem svētkiem.

BĀRA LETE, KAS LIETOJAMA DAŽĀDIEM MĒRĶIEM
Bāra lete lieliski noderēs pasākumos ar dzērienu pasniegšanu. Letes galvenā virsma platumā sasniedz 40 centimetrus, tādēļ nebūs problēmu novietot traukus un citus priekšmetus. Letes priekšā var izvietot uzņēmuma baneri un plakātu, bet otrā pusē ierīkota ērta un plaša virsma darbam un piederumiem paredzēts plaukts. Bāra lete ir neliela daļa no sarīkojuma, tādēļ komplektā ar leti «Akurāts» sniedz iespēju īrēt krēslus un citas mēbeles, kas ļauj veidot monotonu pasākuma atmosfēru.

BALLĪTĒ IEDERĒSIES BĀRA KRĒSLI
Ja grasies rīkot pasākumu, taču apzinies, ka pieejamo krēslu skaits ir pārāk mazs, zini — šādās reizēs reāli palīdzēt spēj bāra krēsli. Tos var vienkārši uzstādīt, kā arī novākt. Bāra krēsli turklāt neaizņem daudz vietas, jo ir saliekami. Tādēļ tie ir kā radīti tādiem sarīkojumiem, kas iesākas ar klātesošo pasēdēšanu un sarunām, taču pēc tam vajadzīgs pārveidot telpu, lai nodotos dejām vai sporta spēlēm.

Nav atšķirības — nepieciešami apaļie galdi, banketu krēsli, bāra lete un bāra krēsli vai piepūšamais dīvāns, «Akurāts» Tev varēs palīdzēt, apgādājot ar vajadzīgo un nodrošinot piegādi un uzstādīšanu. Tāpēc, kad vēlies, lai pasākums noritētu pēc augstākajiem standartiem, dodies uz akurats.lv!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s