APAĻIE GALDI PALĪDZĒS DAŽĀDOS SVĒTKOS

aluksne24.pngApaļie galdi ir laba alternatīva parastajam galda veidam — apaļo galdu izskats svētku norises vietu ļauj iekārtot dažādos veidos. Bet, rūpējoties par to, lai apaļie galdi ir parocīgāki, to kājas ir pielāgojamas.

Pie viena apaļā galda iespējams apsēsties līdz četrām personām. To tonis ir pelēks, tādēļ tos iespējams izmantot pie dažādiem interjeriem. Gribi izmantot šos galdus savā pasākumā? Sazinies ar SIA «Akurāts»!

BANKETU KRĒSLI — NEIZTRŪKSTOŠA BANKETU KOMPONENTE

Ja vēlies rīkot banketu, konferenci vai jebkuru cita veida pasākumu ar daudziem viesiem, Tev noderēs banketu krēsli. Tie ir izturīgi un komfortabli, kā arī pievilcīgi. Ērtu sēdēsanu garantē mīksti polsterētā virsma. Banketu krēsli platumā sasniedz 45 centimetrus, un tos drīkst izmantot ārā, teltī. «Akurāts» sniedz iespēju īrēt vairākus simtus banketu krēslus visplašākā rakstura pasākumiem.

DAUDZFUNKCIONĀLA, KĀ ARĪ KVALITATĪVA BĀRA LETE

Bāra krēsli un  lete lieliski noderēs pasākumos ar dzērienu pasniegšanu. Tās galvenā virsma platumā sasniedz 40 centimetrus, tādēļ uz tās ērti iespējams izvietot traukus un citas lietas. Letes priekšpusē var izvietot baneri un plakātu, savukārt aizmugurē ierīkota ērta un plaša darba virsma, kā arī piederumiem paredzēts plaukts. Bāra lete ir tikai viens sarīkojuma komponents, tādēļ kopā ar leti «Akurāts» sniedz iespēju nomāt arī bāra krēslus, ļaujot radīt vienotu sarīkojuma vizuālo tēlu.

BALLĪTĒ IEDERĒSIES BĀRA KRĒSLI

Bāra krēsli, kā jau priekšā saka to nosaukums, paredzēti bāriem. Iedomājies situāciju — Tu organizē sarīkojumu, taču norises vietā nav pietiekami daudz krēslu. Krēslu nomāšana ir viens no labākajiem veidiem, kā atrisināt šādu problēmu. «Akurāts» bāra krēsli izskatās moderni un ir komfortabli, kā arī tos iespējams salikt, tādēļ norises vietu iespējams ātri atbrīvot. Krēslu noma ļauj ietaupīt, jo krēslus nevajadzēs iegādāties, kā arī Tev ne par ko nebūs jāuztraucas — visu vajadzīgo paveic uzņēmuma pārstāvji.

PIEPŪŠAMAIS DĪVĀNS — ALTERNATĪVA SVĒTKU VIDEI

«Akurāts» klāstā atrodams arī piepūšamais dīvāns, turklāt vairākās variācijās. Pieejams vienvietīgs, divvietīgs vai trīsvietīgs piepūšamais dīvāns vairākos toņos: baltā, pelēkā un koši oranžā. To izskats ir ļoti mūsdienīgs, savukārt pie dīvāniem iespējams pieskaņot nelielus galdiņus baltā un oranžā krāsā. To galvenā funkcija ir uzkodu un dzērienu pudeļu novietošana. Šis dīvānu veids ir ļoti veiksmīga novitāte un alternatīva ierastajiem dīvānu modeļiem, jo to kopšana un pārvietošana ir vienkāršāka.

Kā redzams, «Akurāts» iznomā ne vien teltis un to piederumus; iznomāti tiek apaļie galdi, banketu krēsli, bāra lete un bāra krēsli un pat piepūšamais dīvāns. Kad vēlies savā pasākumā redzēt augstas kvalitātes mēbeles, ienāc http://www.akurats.lv un vienojies par vajadzīgo lietu nomu nekavējoties!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s