NEAIZMIRSTAMAS DĀVANAS VECĀKIEM – DĀVANUSERVISS.LV

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Meklē oriģinālu dāvanu saviem vecākiem svētkos? Bieži mēs aizmirstam, ka dāvināt var ne vien materiālas lietas, bet arī prieku, aizraujošu piedzīvojumu, patiesas emocijas. Šāda veida dāvanas vecākiem piedāvā interneta veikals Dāvanuserviss.lv.

Šis interneta veikals piedāvā lielisku piedāvājumu klāstu, sākot no lidojuma gaisa balonāar gaisa balonu līdz adrenalīna pilnam braucienam ar Ferrari. Izvēlies kādu no dāvanu iespējām un pārsteidz svētkos!

Nozīmīgi, ka veikala sortimentā ne tikai konkrēti dāvanu piedāvājumi, bet arī īpaši veidoti dāvanu komplekti , kā arī jau iecienītās dāvanu kartes. Šīs iespējas būs piemērotas situācijās, ja neesi drošs par labākās dāvanas izvēli. Svarīgi, ka dāvanu komplekti sadalīti pa tēmām, izvēlei, piemēram, tādi komplekti kā ”Gardēžu piedzīvojums” vai ”Romantiskiem mirkļiem”, kā arī dažādi citi. Katrā no tiem apkopoti vairāki piedāvājumi, no kuriem dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties sev tīkamāko.

Vēlies iepriecināt vārda dienā kādu sev tuvu un mīļu cilvēku? Kāpēc lai dāvana vārda dienā nebūtu iespēja piepildīt kādu sapni? Uzdāvini iespēju ļauties mākslas burvībai vai lidināties ar paraplānu. Šīs un vēl citas skaistas dāvanas vecākiem vai draugiem atradīsi DāvanuServiss.lv lieliskajā piedāvājumu klāstā. Būtiski, ka pircēju ērtībām veikalā izveidota atsevišķa sadaļa, kur atrodamas lieliskas idejas, ja vajadzīgas dāvanas vārda dienā.

RELAKSĒJOŠAS MASĀŽAS VAI LIELISKI SPA RITUĀLI – LIELISKAS DĀVANAS VECĀKIEM!

Interneta veikala dāvanu sortimentā atrodami daudzveidīgi SPA piedāvājumi – dāvana, kas aktuāla dažādām sezonām! Viens no variantiem, ar ko patīkami pārsteigt sev tuvu cilvēku, ir uzdāvināt viņam SPA komplektu. Vai tas būtu atsvaidzinošas enerģijas pilns SPA vai ūdens relaksācijas kompleksu apmeklējums, iedvesmojošs SPA rituāls „Rūgtā šokolāde”, „Afrodita” vai kāds cits, vari būt pārliecināts, ka Tava dāvana sniegs patiesu baudījumu!

Iespējams, gaviļnieks būs priecīgs par iespēju apmeklēt masāžas salonu. Masāža ir lieliska un patiesi novērtēta dāvana gan sievietēm, gan vīriešiem! Dāvanu sortimentā ir īpaši masāžas rituāli ,kurus novērtēs ikviens vīrietis – izvēlies klasisko muguras masāžu, Jumeiho, vai – Ekskluzīvi vīrietim – BACK, SHOULDER  arī izsmalicinātas masāžas, kuras noteikti patiks sievietei. Tāpat pieejamas masāžas jaunajām māmiņām un mazuļiem, kā arī vairākas citas organismu spēcinošas un veselību atjaunojošas procedūras.

VĀRDA DIENAS DĀVANAS, KĀ ARĪ PĀRSTEIGUMUS DAUDZOS CITOS SVĒTKOS  ATRADĪSI DĀVANUSERVISS.LV

Tāpat internetveikalā DāvanuServiss.lv atradīsi lieliskas dāvanas, kas nepieciešamas dažādos dzīves notikumos. Ieskaties DāvanuServiss.lv piedāvājumā, ja nepieciešama dāvana dzimšanas dienā, kāzās vai kādos citos īpašos svētkos. Šajā interneta veikalā atradīsi patiešām pārsteidzošas dāvanas ikvienai gaumei!

Dāvanuserviss.lv nodrošina aizraujošas un vēl nebijušas sajūtas ar interesantām un pārdomātām dāvanām, turklāt dāvanu skaits aug katru dienu! Lieliskākā dāvana ir iespaidi, kurus neaizmirst!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s