Apgūsti pārtikas higiēnas prasības online- webapmaciba.lv!

how-to-sanitize-raw-fruits-and-vegetablesSanitārais minimums jeb minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā jāpārzina katram, kurš darbojas pārtikas apritē. Darbiniekam ir jābūt informētam, kas ir pārtika, kā ar to jārīkojas, kādas prasības jāievēro. Tādēļ Latvijas normatīvajos aktos ir noteikts, ka personām, kas iesaistījušās pārtikas apritē, obligāti jābūt apmācītām atbilstoši viņu pienākumiem attiecīgajā pārtikas aprites posmā.

Tie, kuriem vajadzīgas šīs , higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā, mēģinās atrast sev izdevīgāko apmācību variantu. Ja vēlies higiēnas prasības apgūt ērti un ātri, vērts ieskatīties Webapmaciba.lv . Webapmacība sniedz normatīvajiem aktiem atbilstošas apmācības 24 stundas diennaktī – gan latviešu, gan krievu valodās. Tādā veidā pārtikas higiēna apgūstama ātri un ērti.

REĢISTRĀCIJAS NOTEIKUMI

Webapmacība higiēnas prasības piedāvā apgūt par ļoti draudzīgām cenām – 10 EUR. Jāpiemin, ka privātpersonām jāapmaksā arī PVN 20 % apmērā. Mācības noris tiešsaistē un tās būs noderīgas katram, kuram jāievēro pārtikas higiēna.

Kopā ar Webapmacība minimālās higiēnas sertifikātu var saņemt pavisam ātri. Veic reģistrāciju un sāc mācīties jau tūlīt! Stājoties darbā uzņēmumos, kur nozīmīga pārtikas higiēna, piemēram, restorānos, kafejnīcās un citur, darbiniekam vajadzīgs sertifikāts par apgūtu apmācību.

Lai reģistrētos , vispirms jāreģistrējas kā lietotājam, tad iespējams izveidot uzņēmuma kontu. Kad tas izdarīts, jāpasūta apmācība, ievadot visus prasītos datus . Apmācības iespējams pasūtīt arī krievu valodā.

DAUDZVEIDĪGAS APMĀCĪBU TĒMAS UN VĒRTĪGI MĀCĪBU MATERIĀLI

Webapmacība gādā, lai higiēna tiktu apgūta efektīvi – kurss sastāv no mācību materiāliem, starptestiem un eksāmena. Klientu ērtībām katram starptestam, kā arī eksāmenam tiek dotas aptuveni 2 stundas laika. Šo divu stundu laikā varēsi veikt testu tik daudz reižu, cik paspēsi. Ja kārto eksāmenu atkārtoti, ņem vērā, ka katram jaunajam testam vai eksāmenam tiek ģenerēti jauni jautājumi un atbildes. Nav divu vienādu testu vai eksāmenu – tas nodrošina, ka higiēna tiek apgūta vēl labāk. Mācību laikā tiek apskatītas tādas tēmas kā pārtikas un personāla higiēna, pārtikas drošība, pārtikas apriti regulējošie Eiropas Savienības un Latvijas Republikas normatīvie akti un citas.

 WEBAPMACĪBA NODROŠINA 100 % GARANTIJU

Webapmacība nodrošina 100 % garantiju – ja izietās apmācības Tev vai Tava uzņēmuma darbiniekiem nav piemērotas, Webapmaciba.lv garantē 100 % apmācību maksas atgriešanu.

Izdevīgs piedāvājums gaida lielos uzņēmumus ar vismaz deviņdesmit darbiniekiem – var saņemt lielisku cenas piedāvājumu. Ja gribi ietaupīt laiku un naudu, šis būs lielisks variants. Kompānija piedāvās zemākas cenas nekā pie līdzīgu pakalpojumu veicējiem.

Ja nepieciešams apgūt minimālās higiēnas prasības uzņēmumā, Webapmacības būs piemērota opcija. Pārtikas higiēna ir būtiska daudzās iestādēs – uzkrāj zināšanas par to mūsdienīgā veidā, izvēlies Webapmacibas.lv. Webapmācības – lieliska izvēle tiem, kuriem sertifikāts par to, ka apgūtas minimālās higiēnas prasības uzņēmumā, nepieciešams steidzami. Kopā ar Webapmacibas.lv pārtikas higiēna apgūstama vien dažu stundu laikā.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s