Mūsdienīgs aprīkojums sanitārajām telpām

Kraslava24Ikviens no mums grib uzturēties sakārtotā vidē, tomēr telpu uzturēšana ne vienmēr ir viegls uzdevums. Tiem, kas vēlas gādāt par sakārtotu vidi savā firmā, noderīgi būs paklāju un telpu uzkopšanas servisa Berendsen pakalpojumi.

Berendsen radīts gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem, tur tiek nodrošināti vairāku veidu pakalpojumi, kā piemēram, higiēnas serviss, kurā ietilpst moderns tualetes aprīkojums. Berendsen piederumi tualetes telpām ir funkcionāli un ērti . Tualešu aprīkojuma līnijā ietilpst dažādi produkti kā, piemēram, ziepju dozatori un šķidro ziepju dozatori, kas ir ekonomisks variants . Tāpat arī labs variants ir putu ziepju dozatori – ar putu ziepēm viegli nomazgāt netīrumus un baktērijas efektīvi un videi draudzīgi.

GAISA ATSVAIDZINĀTĀJI  NO BERENDSEN – MODERNI UN DROŠI

Piedāvājumā ietilpst arī gaisa atsvaidzinātāji. Atšķirībā no citām gaisa atsvaidzinātāju sistēmām, Berendsen gaisa atsvaidzinātāji neizplata gaisā sīkas, nepatīkamas kristāliskas daļiņas. Tā vietā aromāts izdalās gaisā pakāpeniski bez aerosolu un dažādu mehānismu lietošanas. Atšķirībā no citiem gaisa atsvaidzinātājiem, Berendsen gaisa atsvaidzinātāji neveic smaku maskēšanu. Tie padara smakas neitrālas. Tāpēc  tualetes telpa smaržos labi pat dienas beigās. Atsvaidzinātāja darbības pamatā ir neliels patentēts siltumelements, kas nesatur smagos metālus, savukārt aromāts neizraisa alerģijas.

Berendsen piedāvājumā arī tualetes birste. Komplektā ietilpst ne vien tualetes birste, bet arī sienas stiprinājums. Akopējam nav jāpārvieto tualetes birste, tiek ietaupīts kopējais tīrīšanas laiks. Turklāt, lai tiktu nomainīta tualetes birste, nav jāvelta laiks jaunu tvertņu pasūtīšanai – tās tiek regulāri piegādātas. Tualetes birste no Berendsen ir efektīvs variants, jo regulāra birstu nomaiņa iznīcina baktēriju perēkļus, turklāt tualetes birste ir ar modernu dizainu, kas   iederas ikvienā interjerā.

VIRTUVES DVIEĻU SERVISS BIROJIEM, RESTORĀNIEM UN CITĀM IESTĀDĒM – IZVĒLIES ĒRTĪBAS

Berendsen Tekstila Serviss klientiem piedāvā vēl kādu pakalpojumu –  kokvilnas dvieļu nomu un servisu. Tas nozīmē, ka virtuves dvieļi pēc noteikta laika tiek apmainīti pret jauniem. Virtuves dvieļi paredzēti lietošanai arī birojos, uzņēmumos, kafejnīcās un citviet. Gādājot par klientu ērtībām, Berendsen piegādā tīrus virtuves dvieļus katru nedēļu. Šie virtuves dvieļi neatstāj pūkas uz traukiem. Virtuves dvieļi labi pilda savu darbu – virtuves dvieļi gatavoti no augstas kvalitātes kokvilnas.

Tas nav viss – Berendsen piedāvājumā arī maināmo paklāju serviss un mopu noma.

Arī šie pakalpojumi  ir nozīmīgs ieguldījums tīrības uzturēšanā. Berendsen pakalpojumi pieejami vairākās Latvijas pilsētās. Kompānijas darbinieki sniegs konsultācijas par labākajiem risinājumiem .

Gaisa atsvaidzinātāji, ziepju dozatori, tualetes birste, virtuves dvieļi , kā arī citi efektīvi risinājumi Tavam uzņēmumam. Padari vienkāršāku savu ikdienu kopā ar Berendsen!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s