Meklē labas vasaras riepas? Ienāc pkp.lv

images (1)Auto nodrošina ne vien brīvību, bet prasa arī zināmas pūles. Riepu maiņa, akumulatori, eļļas un citi līdzekļi..tā ir tikai daļa no nepieciešamā. Un tieši tādēļ jāatrod labs riepu serviss. Ja vēlies  augstvērtīgus pakalpojumus, lielisks variants būs riepu serviss Pirelli Key Point.

Ja aktuāla riepu maiņa, tai pieteikties ērti iespējams internetā, mājaslapā pkp.lv. Lai to izdarītu, kartē jāatrod sev ērtākais Pirelli Key Point riepu serviss, jāizvēlas vēlamais datums un laiks, kad riepu maiņa tiks veikta, kā arī jāaizpilda pieteikums, kurā jānorāda informācija par to, kāda ir automašīnas marka, reģistrācijas numurs, kāda veida riepas vajadzīgas (līdzi būs savas riepas vai plāno iegādāties jaunas riepas), kā arī tālruņa numurs un e-pasta adrese.

Riepu maiņa var būt nepieciešama vairākos gadījumos. Piemēram, ja esošājām riepām konstatēts nodilums. Tāpat Latvijas Valsts likumdošana nosaka, ka no 1. decembra līdz 1. martam automašīnām, kas pārvietojas pa koplietošanas ceļiem, obligāti jābūt aprīkotām ar ziemas riepām, tātad nepieciešama riepu maiņa . Tomēr riepu speciālisti rekomendē izvērtēt un ņemt vērā arī laikapstākļus.

AKUMULATORU UZLĀDE – UZTICI TO PROFESIONĀĻIEM

Ja nepieciešamas jaunas riepas, turpat servisa mājaslapā vari iepazīties ar visu plašo piedāvājumu. Sev vēlamās riepas ērti atrast gan pēc izmēra, gan auto. Tāpat meklētājā var norādīt arī tipu un zīmolu. Regulāri pieejamas arī akcijas, kas dod iespēju izvēlētās riepas iegādāties par vēl draudzīgākām cenām. Izvēloties riepas, uzmanību vērts pievērst arī ekspertu viedokļiem, riepu testiem un citai pieejamai informācijai – tas palīdzēs izdarīt labāko izvēli.

Interneta vietnē iegādājami arī auto akumulatori. Pēc norādītajiem datiem filtrā tiks atlasīti atbilstošie akumulatori. Klientu ērtībām publicēts arī apraksts, kas ļauj saprast, kādi ir konkrētie akumulatori. Būtiski, ka visi auto akumulatori ir ar garantiju, tātad – tos pirkt ir droši!

Servisa piedāvājumā ne tikai auto akumulatori, bet arī akumulatori kravas automašīnām, smagajai tehnkai, moto tehnikai un agro tehnikai. Lai precīzi tiktu izvēlēti auto akumulatori, vajadzīgi automašīnas tehniskie parametri, piemēram, automašīnas marka un modelis, dzinēja kapacitāte un veids. Akumulatori – tā ir automašīnas sirds. Ļauj par to parūpēties profesionāļiem !

PASAULES LĪMEŅA KVALITĀTE

Populārāko ražotāju riepas un auto akumulatori, riepu testi, ekspertu viedokļi un rekomendācijas – ienāc http://www.pkp.lv un ļauj par savu automašīnu parūpēties profesionāļiem!

Saņemot noderīgu informāciju un aktualitātes par auto industrijas jaunumiem, jaunākajām tehnoloģijām un izstrādēm, kā arī iepazīstot riepu īpatnības, apmeklējot seminārus, kurus organizē pasaules riepu, disku un akumulatoru ražotāju pārstāvji, Key Point darbinieki spēj nodrošināt klientiem teicamas kvalitātes pakalpojumus.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s