Fitnesa klubs- Veselības Fabrika

Bauska24Jūs atceraties, kad apmeklējāt sākumskolu, pamatskolu, vidusskolu? Tajā laikā fitnesa klubs ir salīdzinoši nepopulārāka vieta, uz kuru dodas jaunieši, jo visbiežāk skolās kā obligātas, iekļāva arī sporta nodarbības vismaz pāris reizes nedēļā.

Pulksteņa rādītāji nestāv uz vietas un laiki mainās – iepriekš minētās fizkultūras stundas vairs nav, un lai uzturētu sevi formā un nodrošinātu veselīgu dzīvesveidu, par labu var nākt fitnesa klubs. Vietas, kur varat izmantot dažādus fitnesa trenažierus un profesionālus pasniedzējus, kuri nodrošina plašu pakalpojumu klāstu ar fitnesa nodarbībām, kas paredzētas dažādām muskuļu grupām un veselību stimulējošām vajadzībām. Mūsdienās treniņi pieejami jekbādos laikapstākļos un sezonās, tāpēc vienīgais, kas jāsaprot, ir, cik bieži sportosiet?

IR VĒRTS APSVĒRT ABONEMENTA IEGĀDI

Kā Jums liekas, vai ir atšķirība starp septiņu ābolu apēšanu svētdienā un 7 ābolu apēšanu nedēļas laikā, ēdot pa 1 ābolam katru dienu? Ir, un tas pats princips ir attiecināms arī uz fizkultūras regularitātes un intensitātes attiecību. Tā iemesla dēļ sporta kluba abonements ir noderīgākais pirkums, kad tiek apmeklēts fitnesa centrs. Jāatcerās, ka fitnesa klubs visbiežāk nozīmē lielas telpas, līdz ar to arī lielas izmaksas, lai fitnesa klubs iturpinātu darbību un nodrošinātu iespēju interesentiem jebkurā dienas laikā sportot un uzturēt sevi formā. Tāpēc fitnesa klubs izmanto tādu cenu politiku, kur sporta kluba abonements ir ievērojami izdevīgāks, nekā vienreizīgi apmeklējumi. Turklāt, sporta kluba abonements strādā kā teicams motivators un veselīgās rutīnas atgādinātājs, jo ir grēks izlaist sportošanas reizes, ja sporta klubs jau ir nofinansēts mēnesi uz priekšu. Kad esat apņēmības pilni iekļaut stundas ikdienas rutīnā, lai pienācīgi izsvīstu, ir jāizdomā, kurš sporta centrs ir vispiemērotākā tieši Jums.

VAI ZINĀT PAR SPORTA KLUBU VEF TELPĀS?

Neatkarīgi no tā vai esiet ilggadējs sportists vai arī tikai plānojat uzsākt veselīga dzīvesveida piekopšanu, ir vērtīgi paviesoties kādreizējā VEF fabrikas būvē, kur tagad atrodas sporta klubs Veselības Fabrika. Ņemot vērā, ka Veselības fabrika ir sporta klubs, kas ir iekārtots plašās telpās, šis fitnesa centrs ir ērti apmeklējams arī aktīvākajos dienas periodos – vakarpusē pēc pulsktens pieciem. Fitnesa centrs Veselības fabrika strādā katru dienu. Darba dienās sporta klubs darbojas laikā no 7:00 – 22:00 un brīvdienās Veselības fabrika fitnesa centrs gaidīs Jūs laikā no 09:00 – 21:00. Veselības fabrika ir fitnesa centrs, kurā Jums būs brīva izvēle starp vairākiem nodarbību veidiem un laikiem. Sporta klubs algo ne tikai trennerus, bet arī administrācijas darbiniekus, pie kuriem vēlams vērsties, sazinoties pa tālruņu numuriem 67887188, 27887188 vai, rakstot uz info@vfabrika.lv. Saņemiet izvērstāku informāciju interneta vietnē vfabrika.lv.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s