Vēlies sakoptu vidi savā uzņēmumā? Izvēlies Berendsen!

rezekne24Sakoptā un tīrā vidē vēlas uzturēties katrs. Tieši tādēļ rūpes par to svarīgas gan mājās, gan uzņēmumā. Tomēr tas ne vienmēr ir viegli paveicams uzdevums.

Viens no variantiem, kā parūpēties par telpu tīrību, ir izvēlēties servisa Berendsen pakalpojumus. Piedāvājumā gan paklāju un higiēnas piederumu, gan arī mopu noma.

FUNKCIONĀLS TUALETES TELPU APRĪKOJUMS

Berendsen higiēnas serviss nodrošina jaunu, pilnveidotu higiēnas aprīkojumu tualetes telpām – tā unikālais dizains un funkcionalitāte nodrošinās izcilus higiēnas apstākļus arī Jūsu uzņēmumā. Higiēnas aprīkojums izceļas ar efektīgu dizainu, kas iederas ikvienā telpā. Jaunā higiēnas aprīkojuma līnija radīta atraktīvos toņos un tajā ietilpst dažādi produkti – ne tikai jau ierastie tualetes papīra turētāji un gaisa atsvaidzinātāji, bet arī Clean Seat – putas, ar kurām pirms lietošanas dezinfecēt klozetpoda sēdvirsmu, kā arī Lady Care, kas ļaus sievietēm atbrīvoties no higiēnas izstrādājumiem. Visi produkti, tai skaitā arī Lady Care un Clean Seat pieejams 10 dažādos toņos. Jaunais higiēnas aprīkojums – sākot ar atkritumu tvertnēm, papīra salvešu turētāju un papīra ruļļa turētāju un beidzot pat ar īpašām Lady Care higiēnas tvertnēm un Clean Seat dezinfekcijas līdzekli – sniedz vislielākās tualetes telpu labiekārtošanas iespējas. Iegādājieties savam uzņēmumam nepieciešamos un piemērotos higiēnas produktus izdevīgi!

MAINĀMO PAKLĀJU NOMA

Berendsen piedāvā maināmo paklāju servisu un nomu. Izvēlei vairāku veidu grīdas paklāji, lai katrs spētu izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko risinājumu. Piemēram, neilona grīdas paklāji tiek izmantoti pie galvenās ieejas, starp ražošanas un biroja telpām, pie kāpnēm, pie liftiem, pie kopēšanas iekārtām un citās vietās. Šie grīdas paklāji ir ar neilona šķiedras pavedieniem, kas liedz veidoties statiskajai elektrībai. Maināmie neilona grīdas paklāji pasargās no statiskās elektrības trieciena riska. Savukārt, piemēram, gumijas grīdas paklāji noderēs rupjo gružu un sniega savākšanai. Šie grīdas paklāji aizstās ierastos kājslauķus pie ieejas un iekštelpās. Tas nebūt vēl nav viss – izvēlei vēl vairāku citu veidu grīdas paklāji, kas labi pildīs gan savas estētiskās, gan praktiskās funkcijas.

PADARI TELPU UZKOPŠANU VIENKĀRŠĀKU KOPĀ AR MOPU NO BERENDSEN

Vēlies atrast ērtu darbarīku grīdas sausajai un mitrajai uzkopšanai? Mops ir piemērots risinājums. Mops ir darbarīks, kas atvieglos ikdienu dažādās vietās, jo piemērots visdažādāko virsmu tīrīšanai. Mops labi palīdz likvidēt apavu atstātos pēdu nospiedumus, dubļus, izlietus šķidrumus, lipīgas vielas, taukus un eļļas traipus – mops noderēs, piemēram, veikalos, skolās un sporta zālēs, kafejnīcās un citviet. Pateicoties mikrošķiedras audumam un bārkstīm, kas nesamudžinās, mops izžūst daudz veiklāk kā ierastās grīdas lupatas. Turklāt mops ir paredzēts ilgstošai lietošanai gan mājas apstākļos, gan profesionālas uzkopšanas gadījumos. Berendsen piedāvātā mopu noma ļaus samazināt izmaksas un pasargāt telpu virsmas no nodiluma. Mops tiek regulāri nomainīts, tāpēc mopu noma palīdzēs sasniegt augstākos tīrības standartus.

Mopu noma – tā ir laba iespēja uzlabot savas dzīves kvalitāti un parūpēties par tīru vidi mūsdienīgā veidā. Mopu noma ir ērts veids un lielisks ieguldījums – mops tiks nomainīts reizi nedēļā vai biežāk, tātad nebūs jāuztraucas par tā tīrīšanu. Mops ir laba izvēle, jo nebojā virsmas, nodrošina grīdu aizsardzību, samazina uzturēšanas izmaksas, efektīvi savāc putekļus un pulē grīdas!

Berendsen – laba izvēle tiem, kuri vēlas atrasties tīrā vidē. Grīdas paklāji, mops un mopu noma Lady Care, Clean Seat un cits tualetes aprīkojums. Uzzini vairāk http://www.berendsen.lv.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s