Ko dāvināt svētkos? Izvēlies dāvanu karti!

Daugavpils24Ja Jūs meklējat dāvanu kartes, kuras  to ieguvējam ļaus izbaudīt nepieredzētas emocijas, ielūkojies tiešsaistes veikalā Davanuserviss.lv. Dāvanu kartes no Davanuserviss.lv nodrošina plašu emociju klāstu – ar šo dāvanu karšu palīdzību var tik sarīkota grezna fotosesija draudzenēm, atrasta interesanta dāvana vīrietim vai vienkārši pašiem uzdāvināta romantiska nedēļas nogale atpūtas kompleksā “Piena muiža”.

Dāvanu kartes, kas ļauj izbaudīt spilgtus notikumus, ir Davanuserviss.lv specifika un, šāda interesanta piedāvājuma dēļ, vairs nevar būt grūtību atrast noderīgu dāvanu vīrietim, ģimenei vai kolēģiem.

FOTOSESIJA PRIEKA MIRKĻU IEMŪŽINĀŠNAI

Fotosesija pie pieredzējuša fotogrāfa ir iedvesmojoša dāvana ikvienai sievietei, jo šāda notikums ļaus ikkatrai dāmai sajusties kā foto modelei. Turklāt fotosesija var tikt papildināta ar vizāžista pakalpojumiem, kas ļaus sievietei justies patiešām skaistai. Turklāt fotosesija nav paredzēta tikai vienai personai – fotosesija ir lieliska dāvana arī jaunajām ģimenēm, kas grib iemūžināt sevi. Arī vecmeitu ballīte var sākties kā kopīga meiteņu fotosesija. Ja esi pārliecināts, ka fotosesija būs labākā dāvana Taviem draugiem un paziņām – ielūkojies Davanuserviss.lv un nopērc attiecīgās kategorijas piedzīvojumu dāvanu kartes.

NEBIJUŠAS IZJŪTAS – ĪSTĀ DĀVANA VĪRIETIM

Ja tiek meklēta interesanta dāvana vīrietim, ieteicams ieskatīties Davanuserviss.lv mājaslapā.. Aizraujoša dāvana vīrietim varētu būt iespēja pārbaudīt savus spēkus ar kādu nemēģinātu aktīvās atpūtas veidu, kā piemēram, šaušanu ar loku vai nobraucienu ar bobsleju. Tāpat labi novērtēta būs arī tāda dāvana vīrietim, kura atļaus piedzīvot adrenalīna pieplūdumu sirdij – lidošana ar deltaplānu vai brauciens ar motociklu. Ja konkrēti nezini, kāda veida dāvana vīrietim dotu iespēju justies patiešām priecīgam, Davanuserviss.lv nodrošina iespēju nopirkt dāvanu kartes, kuras saņēmējs pats izlietos balstoties uz savu gaumi.

PIENA MUIŽA NODROŠINA SPA PROCEDŪRAS UN NAKTSMĀJAS

Masāžas vienītājiem īpašos brīžos patiks saņemt dāvanu kartes no tādiem viesu namiem kā “Piena muiža”. Davanuserviss.lv piedāvā gan aizvadīt brīvdienas viesnu namā “Piena muiža”, gan nobaudīt tikai vienu pirts pievakari. “Pirts muiža” nodrošina arī tādu iespēju kā pāris dienu relaksācija grūtniecēm, un speciāli organizētus romantiskus pārsteigumus pārīšiem. “Piena muiža” – laba izvēle, ja nepieciešama kvalitatīva dāvanu karte miera mīļotājiem!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s