LEGO – viens no zināmākajiem bērnu izklaides veidiem

Kuldiga24Bērnu pirmās dzīves gados īpaši lielu lomu ieņem miegs, tādēļ būtiskākais paveicamais darbs ir bērnu gultas iegāde. Jāuzsver, ka nedrīkst aizmirst par bērnu vispusīgu iemaņu attīstīšanu, sarūpējot mācīšanos spēlējoties jeb spēles bērniem. Lego – viens no zināmākajiem bērnu atpūtas un izklaides veidiem, tādēļ laikā, kad bērnu rati ir sagatavoti pastaigai, tas noteikti ir jāņem līdzi. Tikpat būtiska ir drošība, tādēļ ierastās gāzes plīts vietā jāsarūpē indukcijas plītis.

Modernas indukcijas plītis nodrošinās lielāku drošību bērniem un pieaugušajiem

Lai pagatavotu gardas pusdienas katrā virtuvē vajadzīgs elements ir laba plīts virsma. Gatavošanas jomā indukcijas plītis ir radījušas apvērsumu, jo tagad ikvienam ir iespēja ne tikai ātri, bet arī ekonomiski radīt ļoti gardu maltīti. Indukcijas plītis ir rīks, kuru darbības pamatā ir svārstības elektromagnētiskajā laukā, kas tiek pārveidotas karstuma vilnī. Indukcijas plītis ir ieteicama izvēle, ja vēlaties:

  • Vienmēr gatavot ātri, ērti un ekonomiski;
  • Viegli un bez piepūles notīrīt virsmu pēc gatavošanas;
  • Papildināt virtuvi ar praktisku un estētisku elementu.

Ergonomiskas bērnu gultas būs ilglaicīgas, bet droši bērnu rati būs noderīgi ērtām un drošām pastaigām parkā

Komforts ir svarīga gan pieaugušajiem, gan bērniem. Psihologi aicina par to rūpēties jau agrā bērnībā. To paveikt ir vienkārši, nodrošinot, ka bērnu rati ir droši un ērti, bet bērnu gultas – aprīkotas ar mīkstinātām vai sāniem. Bērnu rati ir jāizvēlas tādi, ko raksturo neslīdoši riteņi, bet bērnu gultas – ar šūpošanas iespēju, jo veicinās bērna aizmigšanu. Bērnu gultas un bērnu rati jāiegādājas tādi, kas atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem, ir praktiski lietošanā un aizņem maz vietas.

Attīstošie LEGO un citas pilnveidojošas spēles bērniem veicinās viņu radošumu un stratēģisko domāšanu

Labs palīgs bērna attīstībā ir spēles bērniem, piemēram, LEGO attīstošie konstruktori. LEGO – ne tikai spēles bērniem, bet arī iespēja, kas veicina bērnu:

  • Spriestspēju un telpiskās domāšanas prasmes;
  • Ģeometrijas uztveres prasmju attīstīšanu;
  • Izpratni par priekšmetu lielumu un savietojamību.

LEGO tāpat kā citas spēles bērniem ieteicams izvēlēties atbilstoši bērna vecumam. Pirmsskolas vecuma bērniem atbilstoši būs LEGO ar lieliem kauliņiem, bet vecākiem bērniem – ar mazākiem kauliņiem. LEGO konstruktoru likšana ir lieliska atpūta bērniem un pieaugušajiem, tāpēc, sarūpējot LEGO bērniem, ar to spēlēsies arī pieaugušie.

Dodiet savai ģimenei tikai pašu labāko! Mājokli ergonomiskāku padarīs praktiskas indukcijas plītis, bet atvases priecīgus darīs spēles bērniem, bērnu gultas, LEGO un kvalitatīvi bērnu rati! Ieskatieties 1a.lv mājaslapā 1a.lv un padariet dzīvi ērtāku jau tagad!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s