Higiēnas apmācības – nu arī online!

images (3)Šobrīd pastāvošajā straujajā dzīves tempā internets var lieti noderēt. Šīs iespējas savā klāstā iekļāvusi arī Webapmaciba.lv, kas piedāvā kursus tiešsaistē.

Higiēnas apmācības  – tā ir plaša profila informācija par to, kādai jābūt darba videi. Ja Tevi interesē jautājums, vai higiēnas apmācības iespējams iziet arī interneta vidē, tad zini – atbilde uz šo jautājumu ir pozitīva, jo attiecīgo pakalpojumu piedāvā uzņēmums Webapmaciba.lv. Higiēnas apmācības tiešsaistē sevī iemieso vairākas priekšrocības, piemēram, tās ļauj nepieciešamo izziņu iegūt daudz īsākā laika periodā. Kā arī, izmantojot iespēju kārtot higiēnas apmācības tiešsaistē, Tev nebūs jāapmeklē fiziska lokācija un jāpakārto kursiem sava ikdiena.

PERSONĀLA HIGIĒNA – KĀPĒC TO NEPIECIEŠAMS IEVĒROT?

Personāla higiēna ir jāievēro uzņēmumos, kas darbojas ar pārtiku saistītā jomā. Personāla higiēna sevī ietver vairāku noteikumu ievērošanu un atrunā to, kādiem jābūt apstākļiem darba vidē. Jāpiebilst arī, ka personāla higiēna ir definēta arī oficiāli – to regulē arī dažādi normatīvie akti, piemēram, Eiropas Parlamenta un Padomes Regula. Tāpēc pirms darba uzsākšanas darbiniekiem jāiziet higiēnas apmācības, kurās tiek izprasti galvenie principi, pēc kuriem darbojas personāla higiēna. Šādus kursus piedāvā arī Webapmaciba.lv.

WEBAPMACIBA.LV KLĀSTĀ ATRODAS MINIMĀLĀS HIGIĒNAS PRASĪBAS PĀRTIKAS UZŅĒMUMĀ KURSI

Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā kursi sniedz iespēju aplūkot un izzināt dažādus aspektus – pārtikas drošības un paškontroles sistēmu, pārtikas piesārņojumu utt. Beigās, kad būsi izstudējis iegūtos materiālus, Tev būs jākārto gala pārbaudījums eksāmena veidā, un, kad tas būs paveikts, saņemsi sertifikātu, kas ļauj strādāt pārtikas nozarē. Uzsākot pārbaudījuma kārtošanu, Tev tiks dots laiks divu stundu apmērā. Turklāt minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā kursi pie Webapmaciba.lv tiek piedāvāti divās valodās – latviešu un krievu.

MODERNO TEHNOLOĢIJU PIEDĀVĀTĀS IESPĒJAS IZMANTOT ĻAUJ ARĪ VIETNE WEBAPMACIBA.LV

Ja esi nolēmis iegūt sev nepieciešamās zināšanas Webapmaciba.lv, sākumā nepieciešams veikt reģistrāciju uzņēmuma vietnē. Pēcāk vajadzīgs veikt samaksu par mācībām, un pēc maksājuma saņemšanas automātiski uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts lietotājvārds un parole, ar kuru paredzēts ielogoties Webapmaciba.lv mājaslapā. Nepieciešams pieminēt, ka Webapmaciba.lv mācības ir atbilstošas Ministru Kabineta noteikumiem, un par tām zina arī Pārtikas un veterinārais dienests. Bet, ja Webapmaciba.lv apmācības kādu iemeslu dēļ darba devējam nešķitīs atbilstošas, samaksāto naudu varēsi saņemt atpakaļ.

Tev liekas, ka konkrētie pakalpojumi Tev spētu palīdzēt? Tādā gadījumā apmeklē Webapmaciba.lv mājaslapu un uzzini vairāk!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s