Fizioterapijas procedūras viesnīcā Baltvilla

Jelgava24Viesnīca Baltvilla skaistā Baltezera krastā sniedz dažādas iespējas katram – viesnīcā ir ne vien gaumīgi iekārtoti numuri, bet arī sporta centrs, spa pakalpojumi, Baltvilla restorāns, konferenču zāles. Viesnīcas viesus un citus apmeklētājus gaida rehabilitācijas centrs, kurā tiek piedāvāti fizioterapija, ārstnieciskās masāžas, medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumi. Viesnīca Baltvilla gaida Jūs!

Viesnīca Baltvilla nodrošina ar visu nepieciešamo tehniku aprīkotas, modernas konferenču zāles dažādu pasākumu rīkošanai. Konferenču zāles ir piemērotas gan lieliem, gan maziem sarīkojumiem ar dažādu cilvēku daudzumu. Viesnīcā ir trīs konferenču zāles – Zaļā zāle, Oranžā zāle, Dzeltenā zāle, katrā no tām var uzņemt atšķirīgu pasākuma dalībnieku daudzumu. Mūsu piedāvātās konferenču un semināru sarīkošanas iespējas noder gan uzņēmumiem, gan organizācijām semināru un konferenču rīkošanai.

REHABILITĀCIJAS CENTRS GAN PIEAUGUŠAJIEM, GAN BĒRNIEM

Mūsu viesnīcā atvērts rehabilitācijas centrs, kurā pieejams plašs pakalpojumu spektrs – ārstnieciskā masāža, fizioterapija, fizikālās terapijas procedūras un daudz kas cits gan pieaugušajiem, gan bērniem. Rehabilitācijas centrs pievērš uzmanību arī veselības profilaksei, tādēļ tajā tiek piedāvātas sporta nodarbības, piemēram, pilates, joga iesācējiem, aerobika, topošo māmiņu vingrošana. Tomēr viesnīca Baltvilla – tā nav tikai viesu uzņemšana vai rehabilitācijas centrs, šeit pieejamas arī konferenču zāles, Baltvilla restorāns, skaistumkopšanas kabinets.

FIZIOTERAPIJA PIEAUGUŠAJIEM UN BĒRNIEM

Fizioterapija ar panākumiem ārstē kaites, kas saistītas ar kustību traucējumiem, kaulu, saišu, muskuļu un locītavu problēmām. Fizioterapija ir svarīga pie sirds, asinsvadu slimībām un plaušu saslimšanām, lai līdzsvarotu sirds darbību, normalizētu elpošanu un atjaunotu cilvēka fizisko izturību. Fizioterapija, kuru sniedz viesnīca Baltvilla, palīdzēs Jums mazināt ikdienas steigā radušos saišu un muskuļu saspringumu, palīdzot tikt vaļā no locītavu problēmām, diskomforta un sāpēm. Mūsu sniegtā fizioterapija paredz arī tādus mazāk dzirdētus terapijas veidus kā slinga terapija, motomed kustību terapija, tredmils. Pie mums pieejama fizioterapija arī bērniem.

BALTVILLA RESTORĀNS – VIDUSJŪRAS VIRTUVE AR STARPTAUTISKĀM NIANSĒM

Viesnīca Baltvilla viesiem piedāvā ne vien lieliski pavadīt laiku, bet arī nobaudīt garšīgu maltīti, jo Baltvilla restorāns gatavo gardas brokastis, vakariņas un pusdienas. Baltvilla restorāns paredzēts ne vien viesnīcas viesiem, bet arī dažādiem pasākumiem – šeit iespējams organizēt kāzas, dažādus vakarus, banketus, pasākumus.

VIESNĪCA BALTVILLA – DAUDZVEIDĪGAS IESPĒJAS NETĀLU NO RĪGAS

Viesnīca Baltvilla piedāvā jaukas laika pavadīšanas un lieliskas atpūtas iespējas ikvienam – gan konferenču un pasākumu dalībniekiem, gan grupām, gan individuāliem viesiem. Apmeklējiet mūsu viesnīcas mājas lapu http://www.baltvilla.lv un uzziniet visu par visām mūsu atpūtas un veselības uzlabošanas iespējām, kā arī piedāvātajiem pakalpojumiem. Izvēlieties kvalitatīvu servisu un neviltotas rūpes par Jums visā uzturēšanās laikā!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s