Relaksējoša atpūta Baltezerā

aluksniesiem.lvGadījumā, ja Jūs vēlaties relaksēties un Jums ir nepieciešama lieliska viesnīca, kur ir gan restorāns, gan SPA masāžas un pat mūsdienīga konferenču zāle. Īstā vieta ir viesnīca Baltvilla, tāpēc, ka tā ļaus relaksēties iedvesmojošā vietā tuvu Rīgai.

Viesnīca Baltvilla būs piemērota visādām vēlmēm, jo viesnīca var nodrošināt gan pamata numuriņus, gan augstas klases numuriņus romantikas pilnām SPA procedūrām, gan biznesa klases klientiem. Viesnīca lepojas, ka ir ērti ameklējama un atvērta jebkuram – viesnīca nodrošina numurus, kas ir pieejami ar ratiņkrēsliem. Pat tad, ja gribētu pavadīt SPA brīvdienas, bet Jums nav kurā vietā atdot pieskatīt mājdzīvniekus, viesnīca Baltvilla par papildu samaksu tos ļaus ņemt līdz uz viesnīcas numuriņu.

ATDZĪVINI ROMANTIKU AR SPA DIVIEM

Steidzīgajā ikdienas ritējumā būs īpaši svarīgi atrast laiku sev – to varēs palīdzēt izdarīt nomierinoši SPA rituāli. Personīgas SPA procedūras un SPA diviem dos iespēju iegūt pozitīvo enerģijas lādiņu tālākiem darbiem. Tieši Jūsu labsajūtai ir tiek piedāvāti vairāk nekā divdesmit īpaši SPA rituāli dāmām, stiprajam dzimumam un SPA diviem. Pēc SPA procedūrām viesnīca Baltvilla dos iespēju baudīt lielisku maltīti, jo viesnīcā arī ir restorāns vien dažu metru attālumā no ūdens.

JŪS PATĪKAMI PĀRSTEIGS ARĪ VIESNĪCAS RESTORĀNS

Un pēc tā, kad būsit izbaudījuši SPA diviem, noteikti jāapskata restorāns, kur Jūs varēsiet ieturēt maltīti. Baltvilla restorāns Jūs pārsteigs ar izsmalcinātiem ēdieniem no katru reizi svaigiem produktiem. Baltvilla restorāns ir atšķirīgs arī pateicoties tam, ka restorāns darbojas laba pavāra vadībā, kurš dod garantiju, ka restorāns spēj nepārtraukti sniegt neatkārtojamas, augstas kvalitātes pusdienas.

IZĪRĒTA TIKS PAT KONFERENČU ZĀLE

Viesnīca Baltvilla piedāvājumā atrodama tāpat arī konferenču zāle, kas ir lieliska vieta, kur Jums būs iespēja rīkot seminārus pašam un saviem darba partneriem no visas pasaules. Lai būtu iespējams saorganizēt svarīgus konferences, klientu vajadzībām tiek piedāvāta ne tik vien konferenču zāle, bet arī autosstāvvieta mašīnām. Turklāt viesnīcā ir atrodama ne tikai 1 konferenču zāle, bet pilnīgi 3 dažādu gabarītu zāles.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s