Iegādājies OCTA polisi pie iizi.lv

Riga24.lvVisi auto īpašnieki zina, cik svarīga ir auto apdrošināšana. Ja arī Tev būtiska auto apdrošināšana, ieskaties iizi.lv piedāvājumā, kur nopērkama gan octa polise, gan arī pieejama kasko apdrošināšana. Turklāt apdrošināšanu ērti var noformēt iizi.lv mājaslapā.

Octa ir sauszemes transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana. Kā to nosaka Octa likums, Octa polise sedz zaudējumus, ko transportlīdzekļa vadītājs ir nodarījis trešās personas veselībai vai īpašumam ceļu satiksmes negadījumā, kas noticis viņa vainas dēļ.  Octa sedz personai nodarītus zaudējumus līdz 5 000 000 eiro neatkarīgi no cietušo personu skaita, bet mantai līdz 1 000 000 eiro neatkarīgi no trešo personu skaita.

APDROŠINĀŠANAS NOSACĪJUMI

Octa likums nosaka, ka apdrošināšanas prēmija tiek aprēķināta , ņemot vērā transportlīdzekļa veidu, tipu, piederību, tā lietošanas mērķi, kā arī ņemot vērā šajā likumā noteiktās pamatprēmijas un koeficientus. Octa likums paredz, ka apdrošināšanas prēmijas nosaka Ministru kabinets. Svarīgi piebilst, ka Octa likums nosaka – ceļu satiksmes negadījumā cietušās trešās personās veselībai nodarītais zaudējums ir zaudējums, kas saistīts ar cietušā ārstēšanu, pārejošu darbnespēju, darbspēju paliekošu zudumu vai cietušā nāvi.

IEGĀDĀJIES KASKO PIE IIZI.LV

Vēl viens transportlīdzekļu apdrošināšanas veids – Kasko polise. Šī apdrošināšana kompensē zaudējumus, kas radušies automašīnai Tevis izraisītā ceļu satiksmes negadījumā vai tad, ja automašīna tiks apzagta vai nelikumīgi aizbraukta. Kasko atlīdzina izmaksas, kas saistītas ar automašīnas remontu. Kasko apdrošināšanas iegāde nav obligāta prasība, taču, ja auto pirkts līzingā vai kredītā, tad polises iegāde ir obligāta prasība. Kasko apdrošināšana ir pieejama daudzveidīgam transportlīdzekļu klāstam – ne vien vieglajām automašīnām, bet arī kravas automašīnām, autobusiem, traktoru tehnikai, motocikliem.

Kasko apdrošināšana arī iizi.lv piedāvājumā. Lai iepazītos ar šo piedāvājumu, palīdzēs īpaši izveidotais iizi.lv Kasko kalkulators. Kasko kalkulators analizēs ievadītos datus un aprēķinās individuālo piedāvājumu tieši Tavam transportlīdzeklim. Ja vajadzīga Kasko polise, ieskaties iizi.lv – Kasko kalkulators noteikti sniegs tādu piedāvājumu, no kura nespēsi atteikties.

LAIPNA APKALPOŠANA UN EFEKTĪVI RISINĀJUMI

Iizi.lv piedāvājumā ne vien Octa polise un Kasko, bet arī cita veida apdrošināšana – ceļojumu apdrošināšana, īpašumu un negadījumu apdrošināšana. Iizi.lv saviem klientiem nodrošina atbalstu vienmēr, kad noticis negadījums. Tu saņemsi ātru un profesionālu situācijas novērtējumu, kā arī skaidrojumu vai notikušais negadījums ir apdrošināšanas gadījums. Vienalga  vai negadījums ir vai nav apdrošināšanas negadījums – apdrošinātājs ieteiks labāko rīcību, lai pēc iespējas mazinātu zaudējumus, lai atrāk atjaunotu objektu vai atrisinātu problēmsituāciju un, protams, iespējami ātri saņemtu pilnu apdrošināšanas atlīdzību.

Ja vajadzīga apdrošināšana, izvēlies Iizi.lv. Izdevīga Octa polise, Kasko , kā arī citi apdrošināšanas veidi tieši Tavām prasībām. Klientu ērtībām arī pieejams ērts Kasko kalkulators , kā arī citas iespējas ātri un ērti iepazīties ar apdrošināšanas iespējām.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s