Gumijas paklāji grīdām ne vien aizsargā, bet palīdz ietaupīt

daugavasbalss.lvBerendsen rūpējas, lai tā klienti nodarbotos ar to, ko tie pārzina vislabāk un viņiem nevajadzētu uztraukties par telpu tīrību. Uzņēmums pārdod un iznomā dažādus produktus, no tiem pazīstamākie ir putu ziepju dozators, gumijas paklāji grīdām, arī kokvilnas paklāji. Savukārt Berendsen mopu serviss Jums palīdzēs nodrošinās tīrību darba vidē. Ja vēlaties nodrošināt ļoti labu grīdas sauso uzkopšanu, Jums palīdzēs mops un tā noma.

MOPU SERVISS TEICAMAI GRĪDAS SAUSAJAI UZKOPŠANAI

Mops un tā noma ļauj ērtā veidā nodrošināt grīdas uzkopšanu uzņēmumā, neieguldot līdzekļus grīdas uzkopšanas inventāra iegādē. Berendsen mopu serviss ir izdevīgs un piemērots, lai uzkoptu lielveikalus, skolas, sporta zāles, restorānus un citas lielas telpas. Mops un tā noma ir piemērots risinājums ne vien mājokļiem, bet arī uzņēmumiem. Ja nevēlaties apgrūtināt sevi ar neefektīvu grīdas tīrīšanas darbarīku iegādi un izmantošanu, mopu serviss ir labākā izvēle. Berendsen mopu serviss piedāvā iespēju pielietot kvalitatīvus darbarīkus, kas paildzina grīdu kalpošanas laiku un pasargā tās no nodiluma. Mops un tā noma atbrīvo Jūs no rūpēm par mopa uzturēšanu labā darba kārtībā un tā tīrīšanu, jo to veic Berendsen. Mopu serviss dod iespēju iznomāto mopu nomainīt ik pēc nedēļas.

GUMIJAS PAKLĀJI GRĪDĀM SAUDZĒ GRĪDAS UN SAMAZINA IZMAKSAS

Gan mājās, gan darbā tīrību Jums palīdzēs nodrošināt maināmie paklāji. Vieni no pieprasītākajiem ir gumijas paklājs grīdām. Berendsen piedāvā dažāda izmēra un veida gumijas paklājus, tādēļ Jūs varat atrast savai darba vietai vai mājām izdevīgāko risinājumu. Maināmie gumijas paklāji grīdām nodrošina labāku telpu tīrību visa gada garumā, aizsargā grīdas, kā arī ļauj samazināt izmaksas. Gumijas paklāji grīdām pieejami gan iegādei, gan nomai.

KOKVILNAS PAKLĀJI – LIELISKI CĪNĪTĀJI AR MITRUMU!

Berendsen kokvilnas paklāji ir unikāli tādēļ, ka savāc netīrumus un kavē to iznēsāšanu pa visām telpām. Svarīgi, ka kokvilnas paklāji spēj uzsūkt pat līdz septiņām reizēm vairāk mitruma un netīrumu, nekā ir to svars. Kokvilnas paklāji iederās pie ieejas, kā arī citur birojā vai mājās, kur uzkrājas dubļi, smiltis un līdzīgi netīrumi. Pieejami kokvilnas paklāji ar šādiem izmēriem: 115 x 200 cm, 85 x 150 cm, 150 x 240 cm un 85 x 240 cm.

PUTU ZIEPJU DOZATORS TĪRĀM ROKĀM UN TELPĀM

Berendsen piedāvātais putu ziepju dozators ir ērts, viegli lietojams un praktisks. Putu ziepju dozators garantē, ka pēc viena spiediena rokās iepil precīzi 0,4 mililitri ziepju, tādēļ tas palīdzēs ietaupīt jūsu mājoklī vai darba vietā gan ūdeni, gan ziepes.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s