SPA procedūras mundrumam viesnīcā Baltvilla

ZiemellatvijaJa Jūs vēlaties atpūsties un Jums vajadzīga patīkama viesnīca, kur ir gan restorāns, gan SPA procedūras un pat moderna konferenču zāle. Laba izvēle būs viesnīca Baltvilla, tāpēc, ka tā ļaus atpūsties skaistā vietā netālu no Rīgas.

Viesnīca Baltvilla nodrošina visdažādākā kvadratūras numurus, kas ir domāti dažādāko viesu vajadzībām.  Gadījumā, ja esat ieradies uz SPA procedūrām, viesnīca piedāvās standarta numurus, kas ir aptuveni 20 kvm lieli un patīkami. Taču, tad, ja viesnīca ir daļa no romantiskas nedēļas nogales, Jums būs iespēja izvēlēties arī luksuss klases numurus. Viesnīca būs arī pretīmnākoša cilvēkiem ar pārvietošanās traucējumiem, tāpēc, ka tiek piedāvāti arī numuriņi klientiem, kuri pārvietošanos veic ratiņkrēslos. Viesnīca ir pretīmnākoša arī viesu mājdzīvniekiem – ierodoties uz SPA procedūrām, Jūs savu mājdzīvnieku varat ņemt arī līdzi uz numuriņiem, jāpiebilst vien, tas izdarāms par papildu samaksu.

SPA DIVIEM SNIEGS ROMANTISKU DZIRKSTI JŪSU ROMANTIKAI

Lai ieviestu kārtību prātā un kļūtu veselāks, noderēs iedvesmojošas SPA procedūras. Viesnīcas Baltvilla SPA ir nenoliedzami atbilstošs izbaudīšanai SPA diviem. Baltvilla SPA salonā varēs nobaudīt SPA ķermeņa masāžas paralēli SPA diviem cilvēkiem, un pēc īpašas sarunāšanas būs pieejams arī SPA četriem. Papildus SPA, Baltvilla piedāvājumā būs tāpat arī smalks restorāns ar relaksējošu skatu uz ezeru.

Vairāk informācijas- https://www.baltvilla.lv/viesnica/spa/!

RESTORĀNS AR SKAISTU SKATU UZ EZERU

Pēc SPA diviem, vajadzīgs tāpat arī kvalitatīvs restorāns, kur ieturēt gardu maltīti. Viesnīcā Baltvilla ir atrodams tāpat arī restorāns, kur visos gadījumos ir pieejamas pusdienas no pilnīgi svaigiem produktiem un nobaudāms elpu aizraujošs skats uz ezeru. Restorāns piedāvās gardus Vidusjūras ēdienus tepat Rīgas tuvumā, jo šis restorāns strādā šefpavāra, kas audzs Itālijā, uzraudzībā. Viesnīcas restorāns būs laba vieta, kur nobaudīt maltīti ar otru pusīti, ģimeni vai draugu pulku!

PIEDĀVĀTA TIKS ARĪ KONFERENČU ZĀLE

Pat tādā gadījumā, ja Jums ir nepieciešama viesnīca, kurā būs pilna servisa konferenču zāle, viesnīca Baltvilla ir laba izvēle. Bez tam Baltvilla piedāvājumā ir ne tik vien viena konferenču zāle, bet pilnīgi trīs atšķirīgas uzbūves konferenču zāles. Jūsu situācijai konferenču zāle tiks aprīkota ar visu nepieciešamo, lai Jūsu seminārs būtu lielisks.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s