Fotosesija- lieliska dāvana draudzenei

Radio1.lvJa Tu meklē dāvanu kartes, kuras  varēs pārsteigt pat visskeptiskākos dāvanu saņēmējus, ieskaties online veikalā Davanuserviss.lv. Dāvanu kartes no Davanuserviss.lv piedāvā daudzveidīgu emociju klāstu – ar šo dāvanu karšu palīdzību var tik saorganizēta jautra fotosesija draudzenei, atrasta interesanta dāvana vīrietim vai pašiem pašam uzdāvināta romantikas pilna nedēļas nogale atpūtas kompleksā “Piena muiža”. Dāvanu kartes, kuras ļauj izbaudīt noteiktus notikumus, ir Davanuserviss.lv specializācija un, šāda interesanta pozicionējuma dēļ, vairs nevar būt grūtību atrast interesantu dāvanu vīrietim, otrajai pusītei vai kolēģiem.

Foršs pārsteigums jebkurai sievietei būs fotosesija, kā laikā būs iespējams atrast sevī paslēpušos modeli. Fotosesija būs ne vien labs vakara aizvadīšanas veids kopā ar draugiem, bet arī ļauj iemūžināt arī kādus savā dzīvē nozīmīgus brīžus. Fotosesija var būt lielisks turpinājums izlaidumam, vai sākums vecmeitu ballītei, bet fotosesija grūtniecības laikā var piefiksēt nākotnei brīdi pirms ģimenes pieauguma. Katrā gadījumā, jebkura fotosesija, papildināta ar glītu make-up, darīs priecīgu un sasildīs sievietes sirdi. Davanuserviss.lv tiek piedāvātas dāvanu kartes visdažādākajām fotosesijām gan telpās, gan ārpus telpām.

ASAS IZJŪTAS – LABA DĀVANA VĪRIETIM

Ja meiteni iepriecināt ar jauku dāvanu ir diez gan viegli, tad dāvana vīrietim daudziem mēdz sagādāt nelielas problēmas. Taču Davanuserviss.lv domā par to, lai labākā dāvana vīrietim atrastos tikai ar pāris minūtēs. Piem., izbrauciens ar vučko būtu laba dāvana vīrietim, kas mīl ātrumu un aizraujošas sajūtas, savukārt liķiera pagatavošanas kursi ir interesanta dāvana vīrietim, kas vēlas kaut ko veidot paša spēkiem. Ielūkojies Davanuserviss.lv un ātri atradīsi dāvanu kartes, kuras iepriecinās vīru, brāli vai tēvu.

PIENA MUIŽA TAVU ĢIMENES LABSAJŪTAI

Ja vēlies uzdāvināt mīļajiem relaksējošu atpūšanos, tad pirts procedūras atpūtas kompleksā “Piena muiža” ir labākā dāvana. “Piena muiža” piedāvā ne vien vienkārši SPA procedūras, bet arī viesnīcas pakalpojumus, pirts apmeklējumu un pusdienas elegantā krodziņā. Bez tam “Piena muiža” atsaucīgi gaidīs visu veidu atpūsties gribētājus – sākot no pāriem līdz pat lielām ģimenēm ar bērniem. Ja esat nolēmuši kādu lutināt ar atpūtu, tad dāvanu kartes no SPA kompleksa “Piena muiža” ir īstā dāvana, kuru nopirkt tiešsaistes veikalā Davanuserviss.lv!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s