Galdu un krēslu noma pasākumiem

Aizkraukle24Plāno rīkot pasākumu un vajadzīgs atbilstošs inventārs? Labāko un plašāko pasākumu aprīkojuma nomas piedāvājumu atradīsi akuratspasakums.lv. Tā ir iepēja saņemt tieši vajadzīgo aprīkojumu, turklāt – neuztraukties par tā uzglabāšanu un apkopi. Jāpiemin arī, ka Akuratspasakums.lv piedāvā ne tikai aprīkojuma nomu, bet arī tā piegādi, montāžu un demontāžu.

Pasākumam ārpus telpām labs risinājums būs telts noma. Tā ir iespēja izvēlēties kādu no dažādo formu un izmēru teltīm. Piedāvājumā teltis gan mazākiem, gan lieliem pasākumiem. Atliek tikai izvēlēties!

Nojumes noma – izdevīgs variants, kurš tiek izmantots dažāda veida pasākumos – piemēram,  pilsētas vai Dziesmu Svētkos, festivālos, tirdziņos un citviet. Ņemot vērā katra konkrētā pasākuma specifiku un citus faktorus, arī nojumes nomas izmaksas katru reizi atšķirsies. Visvienkāršāk visas izmaksas noskaidrot, sazinoties ar Akuratspasakums.lv komandu.

Savukārt, ja nepieciešama apaļo galdu noma , uzņēmums piedāvā klasiskos apaļos banketu galdus Tāpat izvēlei dažāda cita veida galdi, kas lieliski papildinās visu veidu pasākumus.

Nepieciešama arī krēslu noma? Akuratspasakums.lv nodrošina arī to! Ir iespējams iznomāt trīs veidu krēslus: melnus, viegli pārnēsājamus krēslus; banketu krēslus; vai gaumīgus bāra krēslus, tāpēc varēsiet atrast piemērotu variantu ikvienam pasākumam.

Galdu un krēslu noma – izdevīgs variants ikreiz, kad vajadzīgs noteikts krēslu un galdu skaits.

Ja tiek organizēts pasākums, kurā labi iederēsies saliekamā skatuve, izvēlies Akuratspasakums.lv lieliskos piedāvājumus. Izvēlei saliekamas skatuves, kuras izvietojamas dažādās formās – piemēram, taisnstūra, kvadrāta, T, L vai U. Visām skatuvēm ir arī pakāpieni. Tāpat pieejamas vairāku veidu skatuves -tas ļaus izvēlēties tieši konkrētajam pasākumam nepieciešamo.

Dažādos festivālos vai pilsētas svētkos noderīgs risinājums noteikti būs galdi un soli. Veicot pasūtījumu jārēķinās, ka pie katra galda ērti jutīsies astoņi cilvēki. Gan galdi, gan soli ir gaumīgi un stabili. Tie ir arī ātri un vienkārši saliekami .

Klāt gada tumšākais laiks, kad dažādiem pasākumiem ļoti noderīgas kļūst apgaismes lampas. Ja nepieciešams izrotāt svētku vietu ar skaistām apgaismes lampām, uzņēmums Akuratspasakums.lv piedāvā izdevīgām cenām iznomāt nepieciešamās gaismas sistēmas.

Akuratspasakums.lv – labākais partneris pasākumu organizēšanā. Neatkarīgi no tā, kāds pasākums tiek rīkots, ziniet, ka Akuratspasakums.lv piedāvājumu klāstā pati labākā telšu īre, kā arī cita veida pasākumu aprīkojums – apgaismes elementu risinājumi, paklāji, galdu un krēslu īre, kā arī daudz citu praktisku un efektīvu lietu. Ieskaties akuratspasakums.lvun uzzini vairāk!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s