Labākās nojumes atrodīsi- Akurats.lv

Tukums24.lv.jpgJa vēlies organizēt ballīti brīvdabā, Tu nedrīksti aizmirst par laikapstākļiem — lietus, vēja brāzmas, kā arī aukstums spēj ietekmēt viesu labsajūtu. No šādiem ”pārsteigumiem” gan vienkārši izvairīties, iznomājot teltis pasākumiem. Tās spēj pasargāt no nokrišņiem un vēja. Akurats.lv teltis pasākumiem pieejamas dažādos izmēros: sākot ar deviņus un beidzot ar 1500m2 lielu telti. Piedāvājumā atradīsi vairāku formu un komplektāciju teltis pasākumiem — zvaigznes formā, ar lodziņiem sienās un citos variantos.

NOJUMES NOMA — LAI PASĀKUMS IZDOTOS

Svarīgi pieminēt, ka nojumes īre pie Akurats.lv sevī ietver dažādas priekšrocības. Šeit telts nojumes var tikt modificēt vairākos variantos, piemēram, ieliekot tajā grīdas segumu vai radot telpas ar sienām. Kā arī — te strādā cilvēki ar lielu pieredzi konkrētajā jomā, kas spēs saprast, kuras nojumes noma Tev būs atbilstošākā. Jāpiemin , ka nojumes noma ir tikai viens no pakalpojumu veidiem, ko sniedz Akurats.lv noma;  īrē atrodamas dažādas krēsli un dīvāni, ieklājamās grīdas, sildītāji, kā arī apgaismojums, tāpēc sarīkojumam visu nepieciešamo varēsi izīrēt vienviet. Turklāt Akurats.lv sniedz arī visa nepieciešamā piegādi un arī montāžu un demontāžu.

STĀVGALDU NOMA UN TĀS NOSACĪJUMI

Ja Tavam pasākumam vajadzīga ne vien nojume, bet arī galdi, vērts zināt, ka stāvgaldu noma ir vēl viens Akurats.lv pakalpojuma veids. Stāvgaldi ir praktiski un izturīgi, kā arī to daiļais izskats iederēsies praktiski ikviena pasākuma norisē. Stāvgaldu noma lieti noderēs, kad vēlies galdus, kurus paredzēts pielietot uzkodu un dzērienu novietošanai. Tāpēc tie galvenokārt tiek izvēlēti banketiem un cita veida viesībām, kurās tiks pasniegti dzērieni, kā arī uzkodas, bet svētku mielasts nav ieplānots. Šādās situācijās stāvgaldu noma minama kā lieliska opcija!

KO TEV VAR SNIEGT AKURATS.LV?

Akurats.lv ir radīts 2005. gadā, un šajā laika posmā tas ir kļuvis par lielāko telšu iznomātāju Latvijā. Taču tas nebūt nav viss — Akurats.lv piedāvā iznomāt arī tādas lietas kā paklājus, skatuves, teltis ar sienām, dārza un iekštelpu mēbeles un daudz ko citu. To atzinīgi novērtē vairāki Akurats.lv pakalpojumu izmantotāji — visu nepieciešamo lieliskai ballītei vari izīrēt vienuviet. Kā arī — Akurats.lv pakalpojumi ir pieejami ne vien Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā. Noderīgi zināt to, ka viss vajadzīgais tiks gan piegādāts, gan arī uzstādīts un nojaukts.

Kad grasies organizēt ballīti ārpus iekštelpām un Tev vajadzīga telts noma, nāc uz uz http://www.akurats.lv!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s