Izej apmācības internetā!

5Nevar noliegt – arvien vairāk pakalpojumu šobrīd tiek pārceltas interneta vidē, un kā piemēru iespējams pieminēt dažādus kursus. To sapratis arī uzņēmums Webapmaciba.lv – te atrodami higiēnas apmācības kursi.

IZEJ HIGIĒNAS APMĀCĪBAS BEZ BIROKRĀTISKĀM PROCEDŪRĀM

Lai darbotos pārtikas jomā, obligāti nepieciešams iziet higiēnas apmācības. Kur to var izdarīt visātrāk? Piedāvāt atbildi šim jautājumam var Webapmaciba.lv. Te higiēnas apmācības neaizņems daudz laika, kā arī izdevumi būs patiešām nelieli. Vēl viens ļoti liels pluss – higiēnas apmācības https://webapmaciba.lv/ iespējams apgūt jebkurā diennakts brīdī un vietā, ņemot vērā, ka tās norisinās internetā. Tas nozīmē, ka higiēnas apmācības var tikt izietas, neizejot no mājas – tieši tik vienkārši!

PERSONĀLA HIGIĒNA – KĀPĒC TO NEPIECIEŠAMS IEVĒROT?

Personāla higiēna ir jāievēro uzņēmumos, kas darbojas ar pārtiku saistītā nozarē. Personāla higiēna –  tie ir dažādi noteikumi, kurus nepieciešams ievērot, norādot arī galvenos nepieciešamos darba vietas apstākļus. Turklāt personāla higiēna ir jāievēro pavisam nopietni, jo ar personāla higiēnas regulēšanu nodarbojas dažādi normatīvie akti, piemēram, Eiropas Parlamenta un Padomes Regula. Tādēļ, lai darbiniekiem būtu vajadzīgās zināšanas par to, kas ir personāla higiēna un kādā veidā to īstenot, nepieciešams iziet atbilstošus kursus, kurus piedāvā uzņēmums Webapmaciba.lv.

WEBAPMACIBA.LV KLĀSTĀ ATRODAMI MINIMĀLĀS HIGIĒNAS PRASĪBAS PĀRTIKAS UZŅĒMUMĀ KURSI

Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā kursi Webapmaciba.lv sastāv no trijām daļām, ietverot starptestus un noslēguma eksāmenu. Rūpīgi iepazīstoties ar materiālos pieejamo informāciju, eksāmena kārtošana neradīs nekādus sarežģījumus. Eksāmenu būsi nokārtojis, sniedzot vismaz 20 procentus pareizo atbilžu. Nokārtojot eksāmenu, sertifikāts ir pieejams drukāšanai, saglabāšanai vai pārsūtīšanai jau pēc pāris mirkļiem. Bet minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā kursi jāuztver nopietni – ja pārbaudījums netiks nokārtots ar pirmo reizi, kursus būs jāiegādājas vēlreiz.

INTERNETA SNIEGTĀS PRIEKŠROCĪBAS IZMANTOT PIEDĀVĀ ARĪ UZŅĒMUMS WEBAPMACIBA.LV

Lai uzsāktu kursu apguvi, Tev vajag reģistrēties mājaslapā Webapmaciba.lv. Pēc tam vajadzīgs apmaksāt noteikto summu par mācībām, un pēc maksājuma saņemšanas automātiski uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts lietotājvārds, kā arī parole, ar kuru paredzēts ielogoties Webapmaciba.lv mājaslapā. Jāpiemin arī – Webapmaciba.lv mācības atbilst Ministru Kabineta noteikumiem, un par tām informēts ir arī Pārtikas un veterinārais dienests. Savukārt, ja Webapmaciba.lv kursi Tavam darba devējam neliksies piemēroti, iztērētos līdzekļus varēsi saņemt atpakaļ.

Ja vēlies apgūt minimālās higiēnas prasības tiešsaistē, apmeklē Webapmaciba.lv – šeit atradīsi detalizētu informāciju par attiecīgajiem piedāvājumiem!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s