Grupu un individuālās nodarbības

Ludza24.lvKāda paruna vēsta, ka kustībā ir dzīvība. Un, kurš gan negrib būt enerģisks, veselīgs un pievilcīgs? Nenoliedzami, iepriekšminēto mērķu sasniegšanā lielisks palīgs ir sporta klubs. Šobrīd piedāvājums ir ļoti daudzveidīgs, atliek vien izvēlēties, kurš fitnesa klubs atbilst Tavām prasībām. Viens no variantiem ir sporta klubs Veselības Fabrika.

Sporta klubs Veselības Fabrika nodrošina daudzveidīgu piedāvājumu – gan dažādas grupu nodarbības, gan arī personāltreniņus un trenažieru zāli. Tādejādi šis sporta klubs atbilstošs ikvienai gaumei, vecumam, sagatavotības līmenim. Pilnīgāka priekšstata gūšanai par klubu un tā telpām, var izmantot mājaslapā pieejamo panorāmas skatu.

GRUPU NODARBĪBAS, TRENAŽIERU ZĀLE, PERSONĀLTRENIŅI

Fitnesa klubs Veselības Fabrika piedāvā dažādu veidu grupu nodarbības – tur sastapsi gan pasaulē populārās RX Group, gan Latvijas treneru veidotās programmas. Izvēlei, piemēram, veselības vingrošana, daudzu novērtētās pilates, fitness yoga, dinamic yoga, kalanētika.

Fitnesa klubs organizē arī personāltreniņus, kas var noritēt gan kluba telpās, gan arī ārpus tām. Ja izvēlēsies šo iespēju, personāltreneris izveidos piemērotāko treniņprogrammu un palīdzēs to īstenot!

Sporta klubā ir arī svaru zāle. Trenažieru zāle ir gaiša, plaša un augstiem griestiem, kas ļauj trenēties svaigā gaisā, organismam saglabājot nepieciešamo mundrumu un enerģiju. Zāles treneris ikvienam sportot gribētājam nodrošina atbilstošāko no iepriekš sastādītajām treniņprogrammām atbilstoši fiziskajai sagatavotībai un mērķim.

SPORTA KLUBA ABONOMENTS – DRAUDZĪGI NOSACĪJUMI

Noturēt motivāciju un ietaupīt finanses palīdzēs sporta kluba abonoments. Sporta kluba abonoments ir labs variants situācijās, kad ir vēlme iepazīties ar kluba darbību, gan arī, piemēram, tad, ja fitnesa klubu plāno apmeklēt neregulāri vai vēlies apmeklēt kādas īpašas grupu nodarbības. Ieskaties piedāvājumā un izvēlies, kurš ir  Tev piemērotākais sporta kluba abonoments!

Būtiski, ka pēc abonomenta iegādes tas jāaktivizē mēneša laikā, pretējā gadījumā tas tiks anulēts un trenažieru zāle un citi pakalpojumi nebūs pieejami. Tāpat jāpatur prātā, ka trenažieru zāle patstāvīgai tās izmantošanai pieejama personām , kas sasniegušas vismaz 14 gadu vecumu.

PLAŠS PIEDĀVĀJUMS UN LABAS AKCIJAS

Fitnesa klubs Veselības Fabrika piedāvā ne vien izdevīgus abonomentus, bet arī atlaižu karti, kas tās īpašniekam paredz draudzīgas atlaides. Piemēram, ja fitnesa klubs apmeklēts 3 mēnešus, tiek iegūts sudraba statuss, kas nodrošina 5 % atlaidi abonomentiem un iespēju uzaicināt vienu draugu, kas arī klubu varēs apmeklēt par sudraba cenām.

Vēl viens pakalpojums, ko nodrošina sporta klubs Veselības Fabrika – solārijs. Izvēlei gan horizontālais, gan vertikālais solārijs. Izmanto iespēju ne vien labi justies, bet arī labi izskatīties, kopā ar klubu Veselības Fabrika!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s