Dažādas izglītības programmas jebkurām vajadzībām

article-2235293-161D4B63000005DC-440_634x459Latvijas Tālmācības profesionālais centrs (LTPC) ir apmācību iestāde, kurš uzsvaru liek uz attālinātas apmācības programmām atšķirīgās profesijās. Tajā būs pieejami gan programmēšanas kursi vai multimediju dizaina kursi tiem, kam sagādā prieku darbs ar datoriem, gan auklīšu kursi tiem cilvēkiem, kas ļoti labi saprotas ar maziem bērniem. It visas LTPC izglītības programmas ir akreditētas un pēc programmu beigšanas Jums tiks izniegts atbilstošs sertifikāts.

PROGRAMMĒŠANAS KURSI VARĒS NODROŠINĀT DAUDZSOLOŠU NĀKOTNI

Programmēšanas kursi tiek veidoti tādā veidā, lai gada ietvaros apmācītu konkurētspējīgus profesionāļus programmēšanas nozarē. Tad, ja jau esat ar virtuālo vidi labi pazīstams, bet vēlaties pats veidot programmas, tādā gadījumā programmēšanas kursi būs domāti kā reiz Jūsu vajadzībām. Programmēšanas kursi gluži tāpat kā citas LTCP izglītības programmas noslēgumā vainagojas ar eksāmenu kvalifikācija noteikšanai. Programmēšanas kursi tiks nodrošināti attālinātā apmācībā jebkuram, kas būs absolvējis vispārējo vai profesionālo vidusskolu.

MULTIMEDIJU DIZAINA KURSI – REALIZĒ SAVAS IDEJAS AR ZINĀŠANĀM

Tad ja patīk tehnoloģijas, bet ir vēlme ar tām izveidot ko skaistu, ieteicami multimediju dizaina kursi. Latvijas Tālmācības profesionālais centrs ir parūpējies, lai tā nodrošinātie multimediju dizaina kursi tiešām būtu interesanti un profesionāli. Pēc tam, kad beigsiet šos kursus Jums pavērsies iespēja darboties programmatūras izstrādes organizācijās vai kā individuālais komersants varēsit piedalīties programmu projektēšanā, izstrādāšanā un piemērošanā konkrētām pasūtītāja vēlmēm.

AUKLĪŠU KURSI IEMĀCĪS PARŪPĒTIES PAR MAZIEM BĒRNIEM

Aktīviem cilvēkiem, kas grib ar profesionalitāti attīstīties aprūpes nozarē, savukārt, tiek nodrošināti auklīšu kursi. Latvijas Tālmācības profesionālais centrs piedāvā īpašu mācību programmu, tā, lai auklīšu kursi iedotu ne tikai teoriju, bet arī praktiski pielietojamas prasmes. Viena mēneša samaksa, ja nepieciešami auklīšu kursi, būs septiņdesmit pieci eiro un mācīšanās ilgst veselu gadu.

JŪSU IZVĒLĒTOS PROFESIONĀLOS MĒRĶUS DOS IESPĒJU SASNIEGT LTPC IZGLĪTĪBAS PROGRAMMAS

LTPC izglītības programmas būs īstās tiem cilvēkiem, kas paši grib izvēlēties mācīšanās laiku. Mācīšanās attālināti ir ļoti izdevīga strādājošiem, aktīviem un aizņemtiem cilvēkiem, kuri grib izzināt kvalitatīvās LTPC izglītības programmas. Latvijas Tālmācības profesionālais centrs ļaus lielu daudzumu no kursa mācīties virtuālā vidē, tādēļ gan auklīšu kursi, gan programmēšanas kursi ir apgūstami, neveidojot Jums liekas problēmas. Ielūkojieties interneta vietnē http://www.ltpc.lv un noskaidrojiet vairāk par centrā piedāvātajiem kursiem!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s