Ērts gultas matracis saldākam miedziņam!

Aizkraukle24Gada siltā sezona ir laiks, kad ir vēlme piedzīvot maksimāli daudz aktivitāšu svaigā gaisā . Interneta pircēju iemīļotais veikals 1a.lv aicina izbaudīt piedzīvojumus gan sportojot, ceļojot, gan atpūšoties kopā ar ģimeni un draugiem. Un, lai atpūta būtu patiešām lieliska, 1a.lv parūpējies par preču daudzveidību visiem gadījumiem – piedāvājumā, piemēram, batuts, matrači, velosipēdi, kā arī dažādas citas preces aizraujošām aktivitātēm.

VĒLIES ATRAST KVALITATĪVU MATRACI? APMEKLĒ 1A.LV

Vasarā sevišķi aktuāla ir nakšņošana teltīs, tāpēc jāpadomā, kādi matrači būs ērti un vienkārši pārnēsājami. Ja telts ir liela, vērtīgāki būs piepūšamie matrači. Mazāk vietas savukārt aizņems porolona matrači, ko var sarullēt un turēr atsevišķi somā. Peldēm būs piemēroti piepūšamie poliestera Dormeo matrači. Lai apmierināts būtu katrs klients, matrači pieejami dažādos izmēros un krāsās. Plašā izvēlē ne tikai matrači, bet  arī dažādi paklājiņi un paliktņi.

Par vissezonas iecienītu transporta līdzekli gan pilsētas ielās, gan lauku ceļos ir kļuvuši velosipēdi. Izvēlies sev piemērotāko – interneta veikalā velosipēdi sagrupēti pēc to tipiem un veidiem. Velosipēdi sagrupēti arī pēc vairākiem citiem parametriem – piemēram, kāda garuma un svara kategorijas braucējiem velosipēdi paredzēti. Izvēloties, kuri ir piemērotākie velosipēdi, svarīga ir arī rāmja konstrukcijas, riepu un ātrumu skaita izvēle. Ja nepieciešami labi velosipēdi, ieskaties interneta veikalā 1a.lv!

Lielu prieku dārzā vai piemājas teritorijā sagādās batuts. Turklāt batuts ir izklaide, kas piemērota praktiski ikvienam –  batuts prieku sagādā kā mazam, tā lielam. Interneta veikalā iegādājams ne vien batuts, bet arī tā piederumi, piemēram, atsperes, lēkāšanas virsma, nosedzošā mala un citi. Batuts pieejams dažādos izmēros, ar dažādu aprīkojumu, tādēļ katrs varēs izvēlēties, kurš būs tam piemērotākais batuts.

SPĒLES UN BĒRNU RATI – ĪPAŠI PIEDĀVĀJUMI MAZĀKAJIEM

Interneta veikalā plašā klāstā arī spēles bērniem. Izvēlei gan attīstošās un interaktīvās spēles bērniem, gan lomu spēles, puzles un 3D rotaļlietas. Visas spēles bērniem ērti sameklēt pēc saistošajiem atslēgas vārdiem. Lai vienkāršāk izdarītu izvēli, interesējošās spēles bērniem vari savstarpēji salīdzināt.

Interneta veikals 1a.lv parūpējies arī par mazuļu pārvietošanas līdzekļiem. Jāizvērtē, kādi bērnu rati vajadzīgi. Jāpadomā ne tikai par krāsas izvēli, bet arī par riteņu izmēriem, pa kādām ielām un ietvēm plānots braukt. Sporta bērnu rati ir vieglāki pēc svara un ērtāk salokāmi pārvadāšanai . Savukārt universālie bērnu rati nopērkami komplektā ar kulbu, iepirkumu somu un lietus pārsegu. Kā arī šie bērnu rati ir ar lieliem pumpējamiem riteņiem, kas padara vienkāršāku pārvietošanos laukos vai pa bedrainiem ceļiem.

1a.lv galvenā vērtība ir klientu apmierinātība, tāpēc ir parūpējušies arī par pilnīgu datu aizsardzību, lai iepirkšanās būtu droša. Turklāt preču klāsts ir iespaidīgs – bērnu rati, spēles bērniem, batuts, velosipēdi, matrači , kā arī neskaitāmas citas preces! Kad pirkuma grozs pilns, izvēlies ērtāko preču apmaksas un piegādes variantu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s