Darba aizsardzība- vienmēr svarīga

logo-fn-servissDarba aizsardzība ir viena no tām jomām, kur kur derēs saukt talkā kādu profesionāli – šāds ir arī Fnserviss.lv, kas rūpēsies , lai Jūsu darbiniekiem būtu piemērots darba apģērbs, vienmēr tiek ievērota vides aizsardzība un ikviens dūmu detektors Jūsu uzņēmumā darbojas lieliski. Gadījumā, ja sadarbosieties ar Fnserviss.lv, darba inspekcija Jūsu uzņēmumā nevarēs sameklēt nekādus pārkāpumus.


DARBA APĢĒRBS, KURŠ SPĒS JŪSU STRĀDNIEKUS PASARGĀT

Darba aizsardzība nozīmē rūpēšanos par pie Jums strādājošajiem, kam jādod gan droša apkārtējā vide, gan veicamajam darba uzdevumam piemērots darba apģērbs. Gadījumā, ja Jūsu uzņēmuma strādnieki strādā īpaši bīstamos darba vidē, pareizs darba apģērbs pat varēs spēs izglābt cilvēku, piem., atstarojošs darba apģērbs ļaus Jūsu darbiniekiem būt redzamiem arī tumsā. Tāpat labs darba apģērbs aizsargās pārāk karstā un saltā laikā, tāpat arī dos iespēju nesatraumēties darba laikā.

DARBA INSPEKCIJA NOVĒRTĒS POZITĪVI  UZŅĒMUMA DROŠĪBU

Gadījumā, ja vēlēsieties būt Fnserviss.lv klients, darba inspekcija Jūs vairāk nebiedēs! Fnserviss.lv speciālisti veiks uz pieredzi balstītas konsultācijas, lai Jūs būtu ievērojis visas prasības, lai darba aizsardzība būtu nodrošināta augstākajā līmenī un darba inspekcija sniegs augstu atzinumu attiecībā uz Jūsu uzņēmuma telpām. Savukārt, ja darba inspekcija vēlēsies Jūs pārbaudīt, Fnserviss.lv būs arī Jūsu uzņēmuma pārstāvētāji saziņā ar šo institūciju.

DŪMU DETEKTORS IR NOZĪMĪGS JEBKURAI ĒKAI

Fnserviss.lv ir arī ērts un pārskatāms tiešsaistes mājaslapa, kurā var iegādāties visdažādākās preces, ar mērķi, lai gan darba aizsardzība, gan vides aizsardzība būtu visaugstākajā līmenī. Piem., šeit atrodami gan komplektos, gan vien viens dūmu detektors, pie tam atrodams arī košs un skaists dūmu detektors, kurš pielāgosies pārējam istabas stilam. uzticams dūmu detektors dos jums iespēju laikā uzzināt par neplānotiem dūmiem un pasargāt no bojājumiem Jūsu telpas.

VIDES AIZSARDZĪBA LABĀKAJĀ LĪMENĪ KOPĀ AR FNSERVISS.LV

Svarīga nozare jebkuram industriālajai firmai ir arī vides aizsardzība, kas ir arī Fnserviss.lv ekspertīzes joma. Izmantojot šī pieredzes bagātās firmas piedāvātos risinājumus vides aizsardzība kļūst krietni vienkāršāka. Kā reiz šis uzņēmums būs īstais palīgs, kura kompetencē ir gan preventīvā, gan krīzes brīžu vides aizdardzība.

Gan piemērotākais dūmu detektors, gan piemērotākais darba apģērbs ir pieejams mājaslapā Fnserviss.lv. Ar mums darba aizdardzība katru reizi būs visaugstākajā līmenī!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s