Maināmo paklāju pakalpojumi

berendsen-labakais-paklaju-servissHigiēnas produkti veikalos tiek piedāvāti ļoti plašā klāstā – gan ķimikāliju pārbagāti, gan dabiski. Bet ne visiem telpu uzturētājam būs uzreiz saprotams, kādi higiēnas produkti ir visatbilstošākie – tad jāmeklē ekspertu padomi. Kā reiz uzņēmumu, kas ikdienā nodrošina higiēnas pakalpojumus, klāstā pārsvarā būs ne tik vien konkrēti higiēnas produkti, bet arī šo produktu pēcpārdošanas apkalpošana. Savukārt tas nozīmē, ka šis uzņēmums parūpēsies, lai higiēnas produkti nepārtraukti ir darba kārtībā.

PIE VISĀM ĀRDURVĪM NODERĒS GUMIJAS PAKLĀJI

Maināmo paklāju noma būs ērts pakalpojums publiskām ēkām, kur pie durvīm izvietoti gumijas paklāji. Dubļainajos gada laikos gumijas paklāji ļoti īsā laikā mēdz palikt dubļaini un vajadzīga to konstanta maiņa. Uzņēmumi, kā piedāvājumā ir arī maināmo paklāju noma, to izdarīs, līdz ar to Jums pašam nevajadzēs uztraukties par telpu piestaigāšanu ar dubļiem.

 

PUTU ZIEPJU DOZATORS – FUNKCIONĀLI UN ELEGANTI

Speciāla vērība jāpievērš tam, lai higiēnas produkti nepārtraukti būtu atrodami tualetēs. Porfesionāla firma spēs uzņemties atbildību par to, lai tāda lieta kā putu ziepju dozators visu laiku ir lietošanas kārtībā, un arī WC papīrs visos laikos ir turētējos. Patīkami būs arī tas, ka putu ziepju dozators var būt ne tikai praktisks, bet arī elegants – higiēnas pakalpojumu nodrošinātāji piedāvās īpaši Jūsu vajadzībām atbilstošu ziepju turētāja dizainu un krāsu.

GAISA ATSVAIDZINĀTĀJI TELPĀM, KAS VAJADZĪGS UZTURĒT SVAIGAS

Tad, ja vajadzīgi gaisa atsvaidzinātāji telpām, kuras mēdz sasmakt, iegādājieties tāda veida atsvaidzinātājus, kuri paši ik pa brīdim piepilda telpas ar svaigu smaržu. Ja tradicionālie gaisa atsvaidzinātāji telpām ir jāpūš cilvēkam pašam, tad pāsstrādājošie gaisa atsvaidzinātāji telpām var tikt ieprogrammēti pūst atsvaidzinātāju ik pēc noteikta laika.

 Lai arī kādi higiēnas produkti Jums ir vajadzīgi – izvēlieties tos pie profesionāliem uzņēmumiem!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s