Ienesiet mājās estētiku un svaigu smaržu ar profesionālām precēm!

09-higienas-aprikojums-tualetes-telpamIr pienācis laiks īstenot saistošas vizuālās pārmaiņas mājoklī vai dzīvoklī! Pirmkārt, jābūt labai smaržai, tādēļ jāiegādājas gaisa atsvaidzinātājs. Nākamais solis – mirdzoša tīrība, tādēļ ļoti noderīgi būs gumijas paklāji un putu ziepes. Rūpēties par iekštelpu tīrību nu ir vieglāk par vieglu, ja ikdienā tiks pielietots profesionālas higiēnas preces un serviss.

Lemiet par labu profesionāļiem, pērkot ilgi lietojamās putu ziepes – modernu alternatīvu klasiskajām ziepēm

Lai mazinātu rūpes par Jūsu biroja uzkopšanu, ieteicams izīrēt higiēnas preces un serviss izdarīs pārējo – tvertņu uzpildīšanu un apkopi. Iznomāšana ir lieliska alternatīva iegādei, jo tas ietaupa laiku un finanšu līdzekļus. Piemēram, putu ziepju dozatori un gaisa atsvaidzinātājs servisa ietvaros tiek papildināti, bet gumijas paklāji – nomainīti. Sadarbojoties ar profesionāļiem, darbs tiks izdarīts laicīgi – gaisa atsvaidzinātājs un putu ziepes papildināti ar citu smaržu, bet gumijas paklāji ir vienmēr tīri.

Kvalitatīvi gumijas paklāji garantē nezūdošu kārtību Jūsu ikdienā

Labierīcību aksesuāri ir īpaši svarīga lieta, lai veidotu estētisku vidi gan kolēģiem, gan, piemēram, sadarbības partneriem un viesiem. Higiēnas preces un serviss ir ekonomisks risinājums. Pašlaik ikvienam lielajam un mazajam uzņēmumam ir pieejams risinājums par izdevīgām cenām iegādāties vai izīrēt kvalitatīvas saimniecības preces ar plašu krāsu daudzveidību:

  • klasiskas sniegbaltā vai ogļu melnā krāsā ieturētas putu ziepes;
  • dažādu formu un biezuma gumijas paklāji iekštelpām un ārtelpām;
  • vairāk kā 100 smaržas – proifesionāls gaisa atsvaidzinātājs darīs mājokli patīkamāku.

Putu ziepes aizstās Jūsu ierastos roku mazgāšanas līdzekļus virtūvē un citās telpās

SNiedziet sev brīvdienu no grūtajiem uzkopšanas darbiem! Pašlaik Jums vairs nav nepieciešami divi gumijas paklāji, jo viens paveic vairāk! Tāpat putu ziepes un gaisa atsvaidzinātājs palīdzēs uzturēt mājokli svaigu un smaržīgu! Kvalitatīvas higiēnas preces un serviss Jūsu īpašumam sniegs:

  • ērtu mājas uzkopšanu, ja koridorā tiks izvietoti gumijas paklāji;
  • izcilu tīrības sajūtu, ja tualetē tiks ievietotas putu ziepes;
  • svaigumu katru dienu visās telpās, ja tiks izīrēts gaisa atsvaidzinātājs.

Iegādājieties ergonomiskas un dizainiski grītas preces mājai un briojam! Putu ziepes, gumijas paklāji un gaisa atsvaidzinātājs ir risinājums gan privātpersonām, gan mazajiem un lielajiem uzņēmējiem!

Uzticiet rūpes par tīrību profesionāliem servisa darbiniekiem! Kvalitatīvs un inovatīvs gaisa atsvaidzinātājs sekmēs veidot izsmalcinātu vidi!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s