IESKATIES PLAŠAJĀ DĀVANU PIEDĀVĀJUMĀ

70c42f73b2ee3e8a30e849b5d19f3230Mēdz gadīties, ka esam aizmirsuši kādus svētkus, jubileju vai vienkārši, vēl neesam atraduši piemērotu dāvanu. Par to nav jāuztraucas, jo pie DāvanuServiss.lv atrast varēs dāvanu ikviena gaumei un ikvienam pasākumam!

DāvanuServiss.lv pieejamo dāvanu klāsts ir tiešām plašs un daudzveidīgs. Ja nezini ko uzdāvināt, kam jubilārs dod priekšroku, bet ko vēlas izmēģināt, tad uzdāvini iespēju izvēlēties DāvanuServiss.lv ir parūpējies, lai plašajā dāvanu klāstā tu varētu atrast piemērotu dāvanu dažādām gaumēm, kas ļaus tev vai dāvanas saņēmējas atrast vislabāko piedzīvojumu. Lai atrastu labāko dāvanu, tev pat nav jāiziet no mājām! Turklāt, arvien populārākas ir dāvanu kartes, piemēram, kino dāvanu karte. DāvanuServiss.lv pieejamas vairāk kā 800 dažādu dāvanu, tā ir ļoti plaša dāvanu izvēle, lai ikviens varētu atrast to, ko vēlas. Tāpat kā dāvanu karte, arī dāvanu komplekts būs laba dāvana vecākiem vai otrai pusītei. Tie ir 8 dāvanu komplekti, kuros esošās dāvanas jau sakārtotas pēc to atrašanās vietas vai kāda cita kritērija.

DāvanuServiss.lv piedāvā daudz un dažādas dāvanu iespējas. Šobrīd mājas lapā varēsi atrast 900 dažādas dāvanas. Piemēram,

Ja Tev radušies jautājumi par dāvanu izvēli vai norēķiniem, sazinies ar DāvanuServiss.lv komandu. Raksti uz info@davanuserviss.lv vai zvani – 26699899! Taču, ja vēlies uzzināt interesējošo informāciju klātienē, nāc uz DāvanuServiss.lv saliņu T/C Rīga Plaza! Oriģinālas dāvanas tepat uz vietas – DāvanuServiss.lv!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s