JUMS VAJADZĪGA VIESNĪCA? PIEVĒRSIET VĒRĪBU SVARĪGĀKAJAM!

14350417Ja Jums būs jāizvēlās viesnīca, tādā gadījumā nozīmīgi ir ne tikai numuriņi un restorāns, taču ir arī citi faktori. Kas ir jāizvērē, tad, ja vēlaties atrast kvalitatīvas konferenču telpas, vai Jums ir nepieciešama viesnīca, kur var tikt klāti banketi vai varbūt vajadzīgs kaut kas tik specifisks kā vingrošana bērniem patīkamās telpās?

UZZINIET, KĀDA TIEŠI IR VIESNĪCAS KONFERENČU TELPAS

Daudzvien viesnīcās ir pieejama konferenču zāles īre, bet ir svarīgi noskaidrot, vai Jūsu izvēlētās konferenču telpas ir pietiekami atbilstoša izmēra Jūsu organizētajai konferencei. Tāpat vajadzīgs noskaidrot, kāds tieši aprīkojums ir pieejams un vai konferenču telpas būs pilnīgi sagatavots Jūsu pasākuma vajadzībām. Svarīgi būs arī tas, kādu kafijas pauzi vai ēdienreizi pasākumam spēs nodrošināt viesnīcas restorāns, lai nebūtu uzkodas jāpasūta no citurienes.

KVALITATĪVAI VIESNĪCAI VIENMĒR BŪS AUGSTAS KLASES RESTORĀNS

Prestižs restorāns dos ievērojamus plusus jebkurai viesnīcai, tādēļ pirms izvēlaties viesnīcu, ieteicams noskaidrot, cik labi būs novērtēts konkrētais restorāns. Iespējams restorāns ir arī daba vieta kādam augsti novērtētam šefpavāram – ši faktors ir vēl viens pamatojums, kāpēc viesnīca ir piemērota izvēle. Pajautājiet viesnīcai arī to, vai gadījumā restorāns piedāvā speciālu ēdienkarti gadījumā, ja Jūs esat veģitārietis vai vegāns!

BANKETI – IZVĒLIETIES LABĀK PIE VIESNĪCĀM AR PIEREDZI

Banketi mēdz būt viens no papildpakalpojumiem, ko piedāvā tāpat arī viesnīcas restorāns. Tomēr ne visās viesnīcās banketi būs standarta pakalpojums, tādēļ vēlams noskaidrot restorāna līdzšinējo pieredzi un klientu atsauksmes. Varbūt viesnīca piedāvās tikai restorāna pamata maltītes, bet banketi restorānam iespējams būs liels izaicinājums. Vislabākie banketi katrā ziņā ir tajās viesnīcās, kas ar banketu rīkošanu nodarbojas regulāri.

ATGŪSTIET VESELĪBU SEV UN BĒRNIEM – SPA VIESNĪCĀ

Viesnīca bieži ir ne vien vieta, kur pārlaist nakti vai paēst pusdienas, taču arī vieta atpūtai un veselības atjaunošanai. Ir viesnīcas, kuru pakalpojuma klāstā ir arī, kā piemēram, vingrošana un rehabilitācija. Vingrošana bērniem iespējams būs gan papildpakalpojums, ko piedāvās viesnīca saviem klientiem, gan arī it visiem vietējiem iedzīvotājiem piedāvāts pamatpakalpojums. Gadījumā, ja vajadzīga vingrošana bērniem vai Jums pašam, Jūs meklējiet viesnīcu, kurā būs arī rehabilitācijas centrs.

Viesnīca, kā pakalpojumu klāstā būs viss – gan restorāns un banketi, gan SPA un vingrošana bērniem, ir labs atradums, tādēļ apņēmīgi izpētiet tiešsaistē viesnīcu piedāvājumus. Ja viesnīca piedāvā it visu Jums vajadzīgo – sakomunicējiet ar tās personālu un rezervējiet nepieciešamo!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s