Piedzīvojumu dāvanas visām gaumēm

9611_photo_lDažādi svētki ir daļa no mūsu dzīves, savukārt – svētki nav iedomājami bez pārsteigumiem. Mūsdienās dāvanas atrast nav nemaz tik grūti, turklāt nav vajadzīgs pat apmeklēt simtiem veikalu. Nereti jāieskatās tikai kādā no pārsteigumu dāvanu interneta veikaliem.

Nav noslēpums, dāvanas atrašana vīrietim var sagādāt nopietnas problēmas. Taču ne tad, ja patur prātā – lieliskākās dāvanas vīriešiem ir piedzīvojumi! Ja vīrietim tuva aktīvā atpūta, labs risinājums ir ne vien uzdāvināt aerodium piedzīvojumu, bet arī citas aktivitātes – piemēram, izbraucienu ar kartingiem vai krosa motociklu. Asu izjūtu cienītājiem patiks arī lidojums ar lidmašīnu vai deltaplānu. Taču dāvanas vīriešiem var arī būt daudz mierīgākas, piemēram, masāža vai vakariņas tumsā. Piedzīvojumu dāvanas vīriešiem tiek piedāvātas plašā izvēlē – atliks tikai izvēlēties!

Aerodium, lidojums ar gaisa balonu un cita aktīvā atpūta azartiskajiem

Ja gribas iepriecināt ar kaut ko oriģinālu, lieliska iespēja ir uzdāvināt kādu no piedzīvojumu dāvanām. Sagādājot šādu dāvanu, pozitīvas un aizraujošas emocijas garantētas! Piemēram, viena no iespējām ir aerodium. Turklāt, pastāv variants izvēlēties, kāda aerodium aktivitāte tieši vajadzīga. Var izvēlēties, piemēram, 4 vai 6 minūšu lidojumu aerodium vēja tunelī, taču prieku var paildzināt, dāvājot iespēju aerodium sniegtās iespējas izbaudīt vēl ilgāk!

Lidojums ar gaisa balonu arī var kļūt par labu dāvanu katram, kuram tuva aktīvā atpūta. Interneta dāvanu veikalu sortimentā lidojums ar gaisa balonu gan Latvijas, gan arī kaimiņvalsts Lietuvas piedāvājumā. Turklāt lidojums ar gaisa balonu var kļūt par īpašu kāzu dāvanu.

Lielisks pārsteigums kino faniem – kino dāvanu karte

Savukārt, kino mīļiem laba dāvana būs kino dāvanu karte. Atkarībā no piedāvājuma, kino dāvanu karte paredz kinoteātra apmeklējumu divatā vai ģimenes lokā. Būtiski, ka dāvanas saņēmējs var izvēlēties sev interesējošo filmu un seansa laiku. Visbiežāk kino dāvanu karte derīga vairākus mēnešus .

Sagatavo azartiskas dāvanas Ziemassvētkos!

Tuvojoties gada nogalei, aktuālas kļūst arī dāvanas Ziemassvētkos. Lai svētku laiks būtu mierīgāks, dāvanas Ziemassvētkos daudzi sāk meklēt jau laicīgi. Dažādas aktivitātes var būt arī labas dāvanas ziemassvētkos – piemēram, ģimene priecāsies par radošu fotosesiju vai izbraucienu ar kamanām, pāris priecāsies par kopīgu SPA salona apmeklējumu, bet tiem, kam tuva aktīvā atpūta, patiks izjāde ar zirgu vai kāds cits aktīvs piedzīvojums.

Nav svarīgi – nepieciešamas dāvanas Ziemassvētkos, dāvanas vīriešiem, jāiepriecina kāds, kuram patīk aktīvā atpūta, piemēram, patīk aerodium, vai jāpārsteidz kāds kino mīlis, piedzīvojumu dāvanas var kļūt par labu risinājumu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s