Ja Tev ir motorizēts transportlīdzeklis, OCTA ir tā neatņemama sastāvdaļa

3Apdrošināšana sevī ietver dažādas priekšrocības – ar tās palīdzību vari ne vien saņemt atlīdzību par zaudējumiem, bet arī justies mierīgāk. Vairāku veidu apdrošināšanu sniedz uzņēmums iizi.lv.

OCTA – obilgāta, taču noderīga apdrošināšana

OCTA (civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana) ir nepieciešama jebkuram automobilim un pārējiem motorizētiem transportlīdzekļiem, kuri tiek lietoti satiksmē. OCTA polisei vari pieteikties vairākos variantos, tajā skaitā – arī izmantojot vietni https://www.iizi.lv/, kas ietver arī patiešām būtisku info par OCTA polišu darbības principiem. Šis apdrošināšanas veids darbojas ne vien Latvijā, bet arī visās pārējās ES dalībvalstīs, kā arī teritorijās, kas atrodas EEZ zonā (Norvēģija, Šveice, Islande, Lihtenšteina).

KASKO sniedz dažādas priekšrocības

KASKO polise būtībā ir brīvprātīga, bet, iegūstot auto uz līzinga vai kredītā, KASKO kļūst par obligātu prasību. Salīdzinot ar OCTA, KASKO polise ir daudzveidīgāka, ietverot vairāku situāciju kompensāciju. Attiecīgais apdrošināšanas veids Tevi pasargās arī no zaudējumiem, kas radušies dabas katastrofu vai dzīvnieku radītu postījumu dēļ; atlīdzību iegūsi arī tad, ja auto kļuvis par garnadžu upuri. Konkrētāku informāciju iegūsi, apmeklējot vietni iizi.lv.

Iizi.lv – tās ir vairākas priekšrocības katram klientam

Ienākot mājaslapā iizi.lv, top skaidrs, ka šis uzņēmums rūpējas par saviem klientiem, jo uzreiz vari ne tikai pieteikties vajadzīgajam apdrošināšanas veidam, bet arī iegūt dažāda veida uzziņas par attiecīgo pakalpojumu. Turklāt Iizi.lv savus pakalpojumus sniedz ne vien privātpersonām, bet arī uzņēmumu vadītājiem, tādēļ, kad tiek meklēta vieta, kur iegūstami kvalitatīvi un daudzvedīgi apdrošināšanas pakalpojumi, Iizi.lv ir tieši tas, kas vajadzīgs.

KASKO kalkulators ļauj vienkārši uzzināt izdevīgākos piedāvājumus

Ievadot nozīmīgākos datus par transporta līdzekli, teritoriju, kurā plāno to lietot, kā arī vadītājiem, KASKO kalkulators norādīs izdevīgākos polišu piedāvājumus tieši Tavam transporta līdzeklim. KASKO kalkulators ir vienkārši izprotams jebkuram tā lietotājam, jo tas ir ļoti pārskatāms, un laiks, kas nepieciešams tā aizpildīšanai, ir vien pāris minūtes, taču informācija, ko saņemsi, ievērojami atvieglos gala lēmuma pieņemšanu, kā arī ļaus ietaupīt. Šāda veida KASKO kalkulators atrodams iizi.lv.

Tavam automobilim nav OCTA polise? Tad gadījumā problēmas ir būtībā garantētas

Lai arī ir neliela daļa personu, kam šķiet, ka OCTA polise nav vajadzīga, patiesībā ir daudz citādāk. Automašīnas vadītājs, kura logu nerotā OCTA polise, var tikt sodīts pēc pilnas programmas – par šādu pārkāpumu tiek iegūti divi soda punkti, kā arī sods no 85 līdz 120 eiro. Turklāt, izraisot avāriju ar auto, kam trūkst OCTA polise, zaudējumus vajadzēs apmaksāt tā vadītājam.

Apdrošināšanas polises ikviena vajadzībām – tā darbojas iizi.lv! Pārliecinies par to arī Tu!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s