TELŠU ĪRE UN APRĪKOJUMS PASĀKUMIEM

5x5m-klasika-8-300x200Organizējot pasākumus nereti būs vajadzīga nojumes īre, telšu noma, kā arī viesu ērtībām noderēs gāzes sildītāji terasēm. Pasākumu aprīkojuma nodrošinātājs uzņēmums Akurats.lv varēs palīdzēt šādos brīžos, jo uzņēmuma speciālisti zinās, kas tieši būs noderīgs Jūsu pasākumam, kā piemēram, gaismas galdu noma vai bāra letes noma.

IEDZĪVINĀT PASĀKUMU SPĒS GAISMAS GALDU NOMA

Interesants jaunums uzņēmuma Akurats.lv pakalpojumu klāstā ir pat gaismas galdu noma jebkādiem pasākumiem ārā vai iekštelpās. Gaismas galdu noma derēs tiem pasākumu organizatoriem, kas gribēs savu sarīkojumu atsvaidzināt ar košiem akcentiem. Īpaši praktiski būs tas, ka gaismas galdu noma iekļauj sevī tāpat arī galdu piegādi, uzstādīšanu un demontāžu pēc pasākuma.

TELŠU ĪRE – IR SVARĪGS JEBKURA PASĀKUMA RĪKOŠANAS ELEMENTS

Tādā gadījumā, ja tiek organizēts sarīkojums ārā, Jums visdrīzāk interesēs telšu noma vai nojumes īre. Elegantas un praktiskas nojumes īre pasargās Jūs no pēkšņām laika izmaiņām un lietus. Pat, ja nebaidāties no pēkšņa, telšu noma var noderēt arī, lai aizsargātu sarīkojuma apmeklētājus un ēdienu arī no tiešiem saules stariem. Tieši Akurats.lv telšu noma vai nojumes īre būs parocīga un viegla, jo teltis Jums piegādās un uzstādīs Akurats.lv speciālisti.

  Teltis apskati šeit- http://akurats.com/lv/teltis/!

AKURATS.LV NODROŠINA ARĪ BĀRA LETES NOMA

Gadījumā, ja Jūs organizējat sarīkojumu, kura ietvaros tiks servēti dzērieni, Jums derēs bāra letes noma. Bāra letes noma nodrošina pasākumus ar parocīgi no moduļiem izveidojamu bāra leti, kas no vienas puses ir balta un izgaismota, savukārt otrā pusē – parocīgi pielāgota kokteiļu gatavošanai. Pie tam bāra letes noma varēs būt apvienota arī ar bāra krēsliem, tādējādi veidojot Jūsu pasākumā īsta bāra sajūtu.

GĀZES SILDĪTĀJI TERASĒM UZTURĒS JŪSU VIESU LABSAJŪTU

Lai noskaņojums pasākumā būtu lielisks, ir īpaši nozīmīgi, lai tā apmeklētājiem būtu patiešām silti – to ļaus garantēt gāzes sildītāji terasēm. Uzņēmuma Akurats.lv piedāgātie gāzes sildītāji terasēm būs ne tik vien praktiski, bet arī dos labu akcentu sarīkojuma dizainam.Uzņēmuma Akurats.lv klāstā ir ne vien bāra letes, teltis un gāzes sildītāji terasēm – ar visu plašo piedāvājumu var iepazīties lapā akurats.lv!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s