SPA VIESNĪCA GLEZNAINĀ ATRAŠANĀS VIETĀ

bauska24-baltvillaVien piecpadsmit kilometrus no Rīgas sirds izvietota viesnīca Baltvilla, kā kompleksā ir ne vien mūsdienīga viesnīca, bet arī smalks restorāns, konferenču zāle un arī SPA procedūras. Viesnīca piedāvās arī īpaši romantisku atpūšanos pāriem, jo šeit tiek izīrēti gan numuriņi ar romantisku skatu, gan spa procedūras diviem.

SPA ATPŪTA PILNĪGAI RELAKSĀCIJAI

Viesnīca Baltvilla nodrošina visāda izmēra numuriņus, kas būs domāti dažādāko viesu vajadzībām.  Gadījumā, ja esat iegriezies uz SPA, viesnīca piedāvās pamata numurus, kuri ir divdesmit kvm plaši un patīkami. Bet, ja viesnīca ir daļa no romantiskas nedēļas nogales, tad tiks piedāvāti augstākas klases un romantiskie numuriņi. Viesnīca būs arī pretīmnākoša klientiem ar kustību problēmām, jo arī klienti, kas brauc ratiņkrēslos, spēs viegli iekļūt savos numuros. Viesnīca ir draudzīga tāpat arī klientu mājas mīluļiem – ierodoties uz SPA procedūru, Jūs savu mājas mīluli varat paņemt līdzi uz numuriņiem, tiesa tikai, ka par papildus cenu.

BALTVILLA PIEDĀVĀ ARĪ SPA DIVIEM

Steidzīgajā ikdienas ritmā ir īpaši svarīgi atrast laiku sev – tādā gadījumā palīdzēs relaksējošas SPA procedūras. Personīgas SPA procedūras un SPA atpūta  diviem Jums ļaus iegūt lielu enerģijas lādiņu tālākiem darbiem. Īpaši priekam tiks piedāvāti aptuveni 20 speciāli SPA piedāvājumi dāmām, kungiem un arī SPA diviem. Pēc SPA viesnīca Baltvilla dos iespēju nobaudīt lieliskas vakariņas, jo viesnīcā arī ir restorāns tikai pāris soļu attālumā no ezera.

Vairāk par SPA piedāvājumiem uzzini- https://www.baltvilla.lv/viesnica/spa/!

RESTORĀNS AR GLEZNAINU SKATU UZ EZERU

Un pēc tam, kad būsit nobaudījuši SPA diviem, noteikti jāapmeklē restorāns, kurš paspilgtinās baudījuma pilno dienu. Baltvilla restorāns Jūs pārsteigs ar gardām maltītēm no visos gadījumos svaigiem produktiem. Baltvilla restorāns ir atšķirīgs arī ar to, ka restorāns strādā lieliska šefpavāra uzraudzībā, kurš dod garantiju, ka restorāns spēs nepārtraukti nodrošināt neatkārtojamas, kvalitatīvas pusdienas.

KONFERENČU ZĀLE ĪPAŠI JŪSU UZŅĒMUMA VĒLMĒM

Viesnīca Baltvilla piedāvājumā ir tāpat arī konferenču zāle, kas ir lieliska vieta, kur rīkot gan vietēja, gan starptautiska vēriena konferences, jo tā ir pie VIA Baltika lielceļa. Lai varētu sarīkot svarīgus seminārus, cilvēku vajadzībām ir ne vien konferenču zāle, bet arī stāvvieta mašīnām. Turklāt viesnīcā ir atrodama ne tikai viena konferenču zāle, bet pat veselas trīs atšķirīgu gabarītu konferenču zāles.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s