Vajadzīgs aizdevums? Iepazīsties ar nosacījumiem tā noformēšanai

article-1224634-070d3415000005dc-700_468x286Šobrīd, kad dažādi izdevumi sastopami ik uz stūra, nereti tiek izmantoti ātrie kredīti. Ātrais aizdevums var būt labs variants brīžos, kad citu iespēju nav. Ātrais aizdevums tiek izsniegts bez ķīlas, galvojuma un citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas.

Ko ņemt vērā pirms kredīta noformēšanas

Ātrais aizdevums pieejams tiem kredītņēmējiem, kas atbilst vairākām aizdevēju izvirzītām prasībām. Pirms kredīta noformēšanas iepazīsties ar nosacījumiem un rūpīgi izvērtē savu maksātspēju.

Tev jābūt ar regulāriem ienākumiem

Noformējot aizdevumu, jāizvērtē savas iespējas to atmaksāt. Jāņem vērā – lai noformētu kredītu, jābūt ar pastāvīgiem ienākumiem. Lai arī bieži kredīts bez darba izsniegts tiek, ņemot vērā citus pastāvīgos ienākumus, piemēram, pensiju vai stipendiju, tomēr jāpatur prātā, ka kredīts bez darba aizdevēju piedāvājumā lielākoties nav pieejams.

Tev jāatbilst aizdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam

Vēl viens kritērijs, kas jāņem vērā pirms aizdevuma noformēšanas – vecuma ierobežojums. Jāatceras, ka lielākoties ātrie aizdevumi tiek izsniegti no 20 gadiem. Prakse kredītus izsniegt no 20 gadiem saistās ar vairāku aizdevēju vienošanos, lai veicinātu atbildīgu aizņemšanos. Taču ir arī tādi kredītdevēji, kas kredītus piedāvā nevis sākot no 20 gadiem, bet, piemēram, no 19 gadiem.

Aizdevuma piešķiršanā būtiska arī pozitīva kredītvēsture

Izskatot aizdevuma pieteikumu, kredītdevējs pievērš uzmanību arī kredītvēsturei. Lai ātrais aizdevums tiktu piešķirts, nedrīkst būt nenokārtotu parādsaistību.

Vai ātrie aizdevumi ir izdevīgi?

Ātrie kredīti var kalpot kā īstermiņa risinājums situācijās, kad nekavējoties vajadzīgi papildu finansu līdzekļi. Lai pieteiktu aizdevumu, atliek tikai izvēlēties piemērotāko variantu, reģistrēties aizdevēja mājas lapā un sekot tālākajām norādēm.

Ņemot vērā plašo nebanku aizdevēju piedāvājumu, kredītdevēji veido dažādas stratēģijas, lai pievilinātu klientus. Viena no tādām – krediti bez procentiem. Bezmaksas kredīts nozīmē, ka jaunie klienti saņem aizdevumu bez aprēķinātas komisijas maksas – pēc noteiktā termiņa beigām jāatmaksā tikai aizdevuma pamatsumma. Jāielāgo, ka krediti bez procentiem ir kā īstermiņa risinājums. Bezmaksas kredīts pieejams tikai uz 30 dienām.

Bezmaksas kredīts ir lieliska izdevība, kā saņemt vēlamo naudas summu un nepārmaksāt . Tomēr jāņem vērā, ka krediti bez procentiem ir izdevīgs variants tikai tad, ja tiek atmaksāti laikā. Pretējā gadījumā jārēķinās ar papildu izmaksām un iespējamām problēmām nākotnē.

Ņemot vērā, ka bezmaksas kredīts ir dažādu aizdevēju sortimentā, vērts salīdzināt arī citus kritērijus, piemēram, pieejamo summu, atmaksas termiņu, gada procentu likmi .

Uzzini kopējās kredīta izmaksas kredītu kalkulatorā

Kredītu salīdzināšanā noderēt var arī kredītu kalkulators. Kredītu kalkulators pieejams katra aizdevēja mājaslapā. Ievadot vēlamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu, kredītu kalkulators izsniegs informācijupar kopējām aizdevuma izmaksām. Jāņem vērā, ka kredītu kalkulators sniedz tikai vispārīgu informāciju .

Lai arī nebanku kredītiem ir daudz priekšrocību, piemēram, nereti pieejami krediti bez procentiem , kā arī kredīts bez darba, tomēr tā noformēšana ir atbildīgs solis. Aizņemies tikai tad, ja esi drošs, ka spēsi to atmaksāt noteiktajā laikā.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s