LABĀKAIS PASĀKUMU APRĪKOJUMS BŪS ATRODAMS PIE PROFESIONĀĻIEM

5x5m-klasika-3-300x200Gatavojot kādu pasākumu ārā, it sevišķi rudens laikā, būs noderīgi nodrošināties ar piemērotu aprīkojumu, tādēļ būs noderīga ne tik vien nojumes īre, bet arī, piemēram, gāzes sildītāju noma. Jestrākam vakaram būs noderīga arī bāra letes noma, kura ļaus bāru izvietot jebkur pasākuma teritorijas ietvaros.

ĀRĀ RĪKOTOS PASĀKUMOS VIENMĒR NODER NOJUMES ĪRE

Galvenais, par ko jāpadomā, uzsākot organizēt brīvdabas pasākumu, ir nojumes īre, jo nekad nevar zināt, vai apstākļi ārā pēkšņi nekļūs nepatīkami. Pie pieredzējušiem uzņēmumiem nojumes īre ir noderīgs un izdevīgs serviss, tāpēc, ka pakalpojumā tiek iekšā it viss no piegādes līdz montāžai. Nojumes īre būs daudz izdevīgāka par nojumes pirkšanu, bez tam būs iespējams iznomāt konkrētam pasākumam piemērota lieluma telti.

KĀZU TELTS NOMA – SERVISS SPECIĀLAM PASĀKUMAM

Kāzas ārā ir izteikta tendence arī Latvijā, un šāda veida pasākumiem nebūs derīga parastas nojumes īre – Jums būs vajadzīga elegatnas kāzu telts noma. Kāzu telts noma no parastākas nojumes īres atšķirsies ar faktu, ka kāzu nojumes būs glītākas un tiek arī dekorētas, lai ir atbilstoši greznas. Tā, lai būtu droši par kāzu veiksmīgu norisi, ieteicams, lai kāzu telts noma būtu uzticēta pieredzes bagātam uzņēmumam.

GĀZES SILDĪTĀJU NOMA – PASĀKUMU SERVISS VĒSĀKIEM BRĪŽIEM

Lai Jūsu rīkotais pasākums ir ne tik vien skaists, bet arī tīkams tā apmeklētājiem, ieteicams pasūtīt tāda veida servisu kā gāzes sildītāju noma. Īpaši rudens vai agra pavasara pasākumu norises laikā var kļūt vēss un it sevišķi sievietes kleitās sāk justies nepatīkami – tad gāzes sildītāju noma varēs izglābt visu vakara atmosfēru. Gadījumā, ja šo pakalpojumu pasūtat pie ekspertiem, tad gāzes sildītāju noma nodrošinās gan sildītāju transportēšanu un montāžu, gan gāzi sildītāju darbināšanai.

PIE SPECIĀLISTIEM IR IESPĒJAMA ARĪ BĀRA LETES NOMA

Tādā gadījumā, ja Jūsu pasākums brīvā dabā norisinās vakara pusē un tur plānota stiprāku dzērienu lietošana, labs pakalpojums būs bāra letes noma. Bāra letes noma ļauj gatavot dzērienus jebkurā vietā, kur tas būs vajadzīgs – kaut vai nojumes pašā vidū. Bāra letes noma ļaus pasūtīt parocīgāko bāra letes novietojumu tā, lai lete izskatītos ne vien glīta, bet arī ērta bārmeņiem.

Vienalga, kas Jums nepieciešams – gāzes sildītāju noma, nojumes īre vai bāra letes noma – pieņemiet lēmumu iegūt pakalpojumus no speciālistiem!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s