GRUPU NODARBĪBAS, TRENAŽIERU ZĀLE, PERSONĀLTRENIŅI

lejupielade-1Teicama pašsajūta, izskats un veselība ir aspekts, par ko domā daudzi. Šobrīd ir daudz iespēju, kā gādāt par sevi, viena no tādām ir sporta klubs. Labs fitnesa klubs ne tikai sniedz iespēju kārtīgi izkustēties, tādā veidā uzlabojot veselību un pašsajūtu, bet arī gūt pozitīvas emocijas. Ja arī Tu meklē vietu, kur trenēties, par labu variantu var kļūt sporta klubs Veselības Fabrika.

Sporta klubs Veselības Fabrika nodrošina plašu piedāvājumu – gan visdažādākās grupu nodarbības, gan arī personāltreniņus un trenažieru zāli. Tādejādi šis sporta klubs atbilstošs ikvienai gaumei, vecumam, sagatavotības līmenim. Lai gūtu pilnīgāku priekšstatu par klubu un tā telpām, iespējams izmantot mājaslapā pieejamo panorāmas skatu.

Fitnesa klubs Veselības Fabrika nodrošina dažādu veidu grupu nodarbības – tur sastapsi gan pasaulē populārās RX Group, gan Latvijas treneru veidotās programmas. Izvēlei, piemēram, veselības vingrošana, populārās pilates, fitness yoga, dinamic yoga, kalanētika.

Fitnesa klubs nodrošina arī personāltreniņus, ko var organizēt gan kluba telpās, gan arī ārpus tām. Ja izvēlēsies šo variants, personāltreneris ieteiks atbilstošu treniņprogrammu un palīdzēs to realizēt!

Protams, klubā ir arī trenažieru zāle. Trenažieru zāle ir ar plašu aprīkojumu, turklāt vienmēr vari rēķināties ar zāles trenera sniegtiem ieteikumiem, lai sasniegtu vēl labākus rezultātus.

SPORTA KLUBA ABONOMENTS – DRAUDZĪGI NOSACĪJUMI

Lai sportot būtu arī finansiāli izdevīgāk, labs variants ir sporta kluba abonoments. Lai labāk iepazītu kluba darbību, piemērots ir sporta kluba abonoments, kas izveidots ar mērķi ļaut iepazīties ar kluba darbību. Pieejams arī sporta kluba abonoments, kas piemērots tiem, kuri vēlas vingrot neregulāri. Tāpat tiek piedāvāts arī laika vai īpašais sporta kluba abonoments, kas ietver grupu nodarbību apmeklējumu.

Svarīgi, ka pēc abonomenta iegādes tas jāaktivizē mēneša laikā, citādi tas tiks anulēts un trenažieru zāle un citi pakalpojumi nebūs pieejami. Tāpat jāpatur prātā, ka trenažieru zāle patstāvīgai tās izmantošanai pieejama personām no 14 gadu vecuma.

PLAŠS PIEDĀVĀJUMS UN DRAUDZĪGAS ATLAIDES

Kluba mājaslapā vfabrika.lv pieejams nodarbību grafiks, kur var uzzināt visu noderīgo informāciju par nodarbību laikiem, kādus piedāvā fitnesa klubs. Ieskaties un izvēlies sev aktuālo nodarbību ! Arī citu informāciju par to, kādus pakalpojumus piedāvā fitnesa klubs Veselības Fabrika, vari lasīt tā mājaslapā.

Sporta klubs Veselības Fabrika – lielisks ieguldījums savā pašsajūtā! Ieskaties vfabrika.lvun uzzini vairāk!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s