DAŽĀDU VARIANTU KONFERENČU TELPAS

BaltvillaViesnīca „Baltvilla” ir daudzfunkcionāla – tajā pieejami gan numuriņi, gan telpas konferencēm, kā arī viss vajadzīgais spa atpūtai. Tādēļ, kad grasāties organizēt konferenci vai vienkārši labi pavadīt laiku, „Baltvilla” spēs piedāvāt visu nepieciešamo.

Konferences nevar norisināties, ja nav noīrētas konferenču telpas. Šī iemesla dēļ „Baltvillā” iespējams īrēt skaistas, dažādu izmēru konferenču telpas, kurās atrodamas piemērotas mēbeles un tehnika. Ņemot vērā to, ka telpas pieejamas ar vairākiem izmēriem un transformācijas iespējām, viesnīcā var norisināties konferences ikviena vajadzībām – atvērtās debates, lekcijas ar klases veida iekārtojumu, semināri ar „U” veidā izkārtotiem galdiem un krēsliem utt. Tieši tāpēc konferenču telpu noma šajā viesnīcā ieguvušas labu reputāciju.

PAR KO NEDRĪKST AIZMIRST, LAI KONFERENCES NORITĒTU LIELISKI?

Jāsaprot, ka konferences nav iespējams novadīt, ja nav pieejams konkrēts aprīkojums. Par to, kas vajadzīgs, lai konferences izdotos patiešām augstvērtīgas, parūpēsies „Baltvillas” pārstāvji. Šeit, ņemot vērā Jūsu vajadzības, konferences zāles tiek aprīkotas ar audio un video tehniku, projektoru, ekrānu, tāfeli ar vajadzīgajiem rakstāmrīkiem, kondicionieri un visu pārējo, kas nepieciešams. Tāpat konferences starplaikos, kā arī pirms un pēc tās var pasūtīt garšīgas uzkodas vai ēdienreizes. Bet, lai konferences dalībniekiem pēcāk nebūtu uzreiz jādodas mājup, iespējams nakti aizvadīt viesnīcā.

PIEDZĪVOT BAUDPILNUS MIRKĻUS PIEDĀVĀ SPA PIEDĀVĀJUMI

Izrauties no ierastās rutīnas Jums noteikti palīdzēs viesnīcas dažādie spa piedāvājumi. Ņemot vērā klientu dažādās vēlmes, izstrādāti patiešām dažādi spa piedāvājumi, piemēram, romantiski noskaņotiem pāriem patiks spa diviem, bet spa sejai vai ķermenim veiks attiecīgo zonu aprūpi. Tādā veidā piemēroti spa piedāvājumi te atrodami ikvienam, kurš grib piedzīvot nesteidzīgu un relaksējošu atpūtu. Jums tikai jāizvēlas, kurš vai kuri spa piedāvājumi Jums liekas vispatīkamākie un jāatbrauc uz viesnīcu – par pārējo parūpēsies spa speciālisti.

KONFERENČU ZĀLES — SPECIĀLI PIEMĒROTA TELPA KONKRĒTĀM VAJADZĪBĀM

Nav noliedzams – konferenču zāles ir patiešām nozīmīga konferenču sastāvdaļa. „Baltvilla” konferenču zāles piedāvā vairākas priekšrocības – šajās telpās apjomīgie logi paver gleznainu ainavu un sniedz dabīgo apgaismojumu; konferenču zāles nodrošinātas ar visu nepieciešamo aprīkojumu; dalībnieku ērtībai automašīnu var novietot bezmaksas atomašīnu stāvvietā. Turklāt konferenču zāles ieturētas modernā dizainā, kas rada darba vides noskaņu, tādā veidā ļaujot koncentrēties uz pildāmajiem uzdevumiem. Ja vēlaties, pārtraukumos var tikt noorganizētas arī aktīvas atpūtas iespējas, piemēram, vingrošanu fizioterapeita pavadībā.

Secinājums – ja Jums vajadzīga konferences zāle vai gribat ļauties relaksējošai spa procedūrai, neaizmirstiet, ka „Baltvilla” spēs nodrošināt Jūsu vēlmes. Ienāciet baltvilla.lv, lai iepazītos ar šīm iespējām nekavējoties!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s