Oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā

35b2ae3c0e23395c28eff9d2eb5603a0fb209675Svētkos vēlamies iepriecināt sev tuvos un mīļos cilvēkus ar pārdomātiem un sirds siltuma pilniem pārsteigumiem – spa procedūras un spa dāvanu karte ir oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā un var tikt izmantotas arī kā kāzu dāvanas.

Saistoša ir žurnālu abonēšana un citas oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā. Piemēram, adītas zeķes, spa procedūras un spa dāvanu karte, pašu rokām gatavots foto rāmis vai skaista vāze un žurnālu abonēšana ir jaukas dāvaniņas. Vai spa dāvanu karte ir lieliska kāzu dāvanas alternatīva? Lūk, priekšlikumi, lai kāzu dāvanas būtu saistošas un lietderīgas. Tādas dāvanas tās saņēmējam raisīs patīkamas emocijas, smaidu sejā ne tikai saņemšanas brīdī, bet arī vēl ilgi pēc tam!

Dodiet pacilātību ikdienā, nopērkot saviem mīļajiem oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā

Globālajā tīmeklī var sagādāt oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā pieaugušajiem, kā arī kāzu dāvanas tuviem un ne tik tuviem draugiem, tā vecpuišiem un ģimenēm dažādiem svētkiem un svinīgiem gadījumiem. Tas ir izdevīgi, jo:

  • katra cilvēka darbaspējas palielinās SPA procedūras un SPA dāvanu karte, restorānu apmeklējumi vai kulinārijas kursi;
  • tiem, kuriem tīk pašizglītoties, interesēs žurnālu abonēšana, dažādas apmācības un kursi mākslas, aktīvās atpūtas un radošajās jomās.

Asu izjūtu cienītājiem, tāpat arī adrenalīna līmeņa paaugstināšanai, efektīvas un oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā būs izbraucieni ar kuteri un gaisa baloniem vai lēkšana ar izpletni instruktora pavadībā.

Sniedziet saviem mīļajiem izmeklētas dāvanas – uzdāviniet SPA procedūras un pakalpojumu žurnālu abonēšana

Oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā dažkārt ir sarežģīti izvēlēties pašu spēkiem. Tādēļ spa dāvanu karte vai SPA procedūras ir izcils risinājums, lai kāzu dāvanas pārsteigtu līgavu un lūigavaini. Lielisks risinājums var būt tādas Ziemassvētku dāvanas, ko var izmantot kopā ar mīļoto cilvēku vai visu ģimeni. Iespējas izvēlēties dāvanas ir tik tiešām dažādas:

  • kreatīvas – profesionālu žurnālu abonēšana, sveču liešanas darbnīcas apmeklējums, muzikālo prasmju uzlabošanas kursi vai profesionāla foto sesija pārim un visai ģimenei;
  • sportiskas – SPA procedūras, slēpošana, dažādu citu sporta veidu izmēģināšana un, protams, paukošanās.

Jāuzsver, ka dāvanas var būt arī azartiskas – dažādu izklaižu un atrakciju parku apmeklējums, izlēkšana r gumiju, lidojums gaisa balonā un, protams, žurnālu abonēšana.

Uzdāviniet mazus svētkus ik dienas ar lieliskajām dāvanu kartēm un oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā nesīs sajūsmu dāvanas saņēmēju acīs! Žurnālu abonēšana ir izcila dāvana, bet SPA dāvanu karte un SPA procedūras – iespaidi un piedzīvojumi, ko atcerēties vēl ilgi pēc to saņemšanas!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s