IR TELŠU NOMA, IR VARIANTS ORGANIZĒT PASĀKUMUS ARĪ PIE DABAS KRŪTS

Riga24Telšu noma ir lielisks pakalpojums, lai, realizējot pasākumu ārpus telpām, tas izdotos sekmīgi arī nepatīkamos laika apstākļos. Teltis un nojumes ir ļoti piemērotas arī uzglabāšanai un citām vajadzībām.

Protams, pastāv arī iespēja izvēlēties publiskas ēkas, piemēram, viesu namus, pirtis un renovētas pilis, tomēr daudz ekonomiskāks variants ir telšu noma. Teltis, gāzes sildītāji, dārza mēbeles, tribīne un citi pasākumu piederumi – to visu Baltijā nodrošina stabils uzņēmums ar ilggadēju profesionālo praksi. SIA “Akurāts”   pakalpojumi ir izmantoti tādos pasākumos kā Dance Summit, pagasta svētkos, Baltic Beach Party Liepājā, prezentācijās, mākslas izstādēs, koncertos, pilsētas svētkos, dziesmu un deju svētkos un arī sporta spēlēs.

Vairāk uzzini-http://akurats.com/lv/teltis/

“AKURĀTS” PAKALPOJUMU PIEGĀDE RUNĀ PATI PAR SEVI – SERVISS IR KVALITATĪVS UN KLIENTI LAIMĪGI

Firma “Akurāts” iznomā teltis un nojumes daudzveidīgiem pasākumiem jau, sākot ar 2005. gadu. “Akurāts” telšu noma strādā visā Baltijas valstu teritorijā. Uzņēmuma teltis izmanto ne tikai izklaides un svinību pasākumos, bet arī celtniecībā, āra remontdarbos un noliktavās. “Akurāts” inventāru ir iespējams izīrēt gan atsevišķi, gan komplektā ar papildus piederumiem atkarībā no tā, kādām nodarbēm teltis vai nojumes plānots izmantot. “Akurāts” izīrē teltis jau vairāk nekā desmit gadus un šobrīd ir stabils līderis starp telšu nomas iestādēm.

KOPĀ AR TELTĪM PIEGĀDĀJAMI ARĪ KURINĀŠANAS ALTERNATĪVA – PROPĀNA GĀZES SILDĪTĀJI UN SILDLAMPAS

“Akurāts” gāzes sildītāji ir lielisks sildelements, lai teltis būtu siltas un nodrošinātu komfortu nelabvēlīgos laika apstākļos. Tie var apsildīt apmēram 20 m² plašu telpu. Uzņēmuma darbinieki parūpēsies, lai gāzes sildītāji būtu korekti uzmontēti un demontēti. Gāzes sildītājus izīrējam kopā ar lietošanas pamācību. Piedevām, tas nav vienīgais sildīšanas aprīkojums – “Akurāts” piedāvā arī sildlampas.

ORATORA “LABĀ ROKA”, UZSTĀJOTIES APMEKLĒTĀJU PRIEKŠĀ – TRIBĪNE

Tribīne ir papildaprīkojums, kuru rekomendējam klientiem, kuru paredzētajos pasākumos ir ieplānotas arī, piemēram, pasākuma vadītāju uzrunas. Mūsu gatavotā tribīne visbiežāk ir ražota no bērza saplākšņa. Ja pasākumā piedalās arī mediji, tad tribīne ir labākais priekšmets, uz kā uzstādīt reklāmu, kas iekļausies visas publikas redzeslokā, kā arī fotogrāfu un video operātoru kadrā. Tribīne nereti tiek saukta par oratora pulti, tieši tāpēc uzskatām, ka tribīne nodrošinās papildus pašpārliecinātību jebkuram cilvēkam, kurš uzstāsies otrpus tai. Runājot par izmēriem, tribīne tā būs ērti lietojuma lielākajai daļai cilvēku, jo tribīne ir apmēram 120 cm augstumā un 07 m plata.

TELŠU GLABĀTUVE UN BIROJS UZZIŅĀM

“Akurāts” birojs un noliktava atrodas Ādažos, Muižas ielā 9 un pasūtīt teltis Jūs varat mājaslapā akurats.lv un pa tālruņiem 67394933 un 26338888. Rezervējiet laicīgi!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s