MODERNS TUALETES TELPU APRĪKOJUMS TAVĀM PRASĪBĀM

02 rakstaini paklāji.jpgKatras firmas īpašnieks zina, cik liela nozīme ir uzņēmuma telpu iekārtojumam. Ja vēlies ne vien rūpēties par efektīvu, klientiem un darbiniekiem tīkamu iekārtojumu, bet arī spodrināt uzņēmuma tēlu, ieskaties Berendsen piedāvājumos.

Berendsen ir radīts dažādiem uzņēmumiem, tur pieejami dažāda veida pakalpojumi, kā piemēram, higiēnas serviss, kurā ietverts mūsdienīgs tualetes aprīkojums. Berendsen piederumi tualetes telpām ir funkcionāli un ērti . Tualešu aprīkojuma līnijā ietilpst dažādi produkti kā, piemēram, ziepju dozatori vai šķidro ziepju dozatori, kas ir ekonomisks un drošs variants roku mazgāšanai . Tāpat arī neaizstājamas ir putu ziepes un putu ziepju dozatori – putu ziepes ir labs veids, kā viegli nomazgāt netīrumus un baktērijas efektīvā un videi draudzīgā veidā. Vairāk uzzini te!

GAISA ATSVAIDZINĀTĀJI, KAS NESATUR SMAGOS METĀLUS UN ALERGĒNUS

Vēl viena tualetes telpā noderīga lieta – gaisa atsvaidzinātāji. Berendsen gaisa atsvaidzinātāji likvidē smakas un nodrošina patīkamu smaržu tualetes telpā visas dienas garumā. Pieejami trīs aromātu veidi. Aromāta pielāgojams telpas lielumam. Berendsen gaisa atsvaidzinātāji, salīdzinājumā ar parastajiem variantiem, nezaudē aromāta stiprumu līdz pat lietošanas beigām. Gaisa atsvaidzinātāji sniedz nemainīgu aromātu visā 60 dienu ilgajā atsvaidzinātāju lietošanas laikā. Gaisa atsvaidzinātāji ražoti tā, lai ar vienu pietiktu 30 kvadrātmetru platībai.

Savukārt, Berendsen tualetes birste ir ne tikai higiēnisks, bet arī dizainiski gaumīgs sanitārais risinājums. Ar to  sanitārajās telpās vienmēr būs pieejama tīra un higiēniska tualetes birste.  Tualetes birste ievietojama vienreizējas lietošanas tvertnē, kas jānomaina pēc noteikta laika.  Regulāra nomaiņa un antibakteriālā virsma vienmēr garantē augstu higiēnas līmeni. Ar gaumīgo un vienkāršo dizainu šī tualetes birste labi iederas pārējo preču klāstā.

 VIRTUVES DVIEĻI

Berendsen Tekstila Serviss klientiem piedāvā arī  kokvilnas dvieļu nomu . Tas nozīmē, ka lietotie virtuves dvieļi pēc noteikta laika tiek apmainīti pret jauniem. Virtuves dvieļi paredzēti lietošanai arī birojos, uzņēmumos, kafejnīcās un citur. Domājot par klientu ērtībām, Berendsen piegādā tīrus virtuves dvieļus katru nedēļu. Šie virtuves dvieļi neatstāj pūkas uz traukiem. Virtuves dvieļi lieliski pilda savu darbu – virtuves dvieļi izgatavoti no kvalitatīvas kokvilnas.

Tas nav viss – Berendsen piedāvājumā arī maināmo paklāju serviss un mopu noma.

Arī šie pakalpojumi  ir nozīmīgs ieguldījums tīrības uzturēšanā. Berendsen pārstāvji darbojas vairākās Latvijas pilsētās. Kompānijas pārstāvji vienmēr būs priecīgi sniegt konsultācijas par optimālākajiem risinājumiem tieši Tavā uzņēmumā.

Virtuves dvieļi, tualetes birste, ziepju dozatori, gaisa atsvaidzinātāji un cits higiēnas aprīkojums – viss tīrai videi lielos un mazos uzņēmumos! Aplūko berendsen.lvun uzzini vairāk.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s