Nepieciešams aprīkojums pasākumam? Izvēlies nomas pakalpojumus!

lejupielādeOrganizējot pasākumu, būtisks ir piemērots aprīkojums. Ja plānotais pasākums ir specifisks, noderīga var būt inventāra noma. Tā dod iespēju piemeklēt tieši konkrētajam pasākumam piemērotāko aprīkojumu nepieciešamajā apmērā un pēc tam neraizēties par tā transportēšanu un izvietošanu.

Īpaši piedāvājumi tiem, kuriem aktuāla telšu noma

Ja pasākums plānots ārā, noderīga var būt Pasākumu aprīkojuma serviss Akurāts telšu noma. Tā palīdzēs pasākumam izdoties vienmēr. Akurāts telšu noma ir efektīvs variants, kā pasākuma norisi padarīt patīkamāku, turklāt tā papildināma ar citu aprīkojumu, piemēram, grīdu, galdiem un soliem.
Vai domājat, ka pasākumi ārpus telpām var notikt tikai gada siltajā sezonā? Tas nav tiesa – ārā pasākums var notikt vienmēr, vajadzīgs vien piemērots aprīkojums. Piemēram, gāzes sildītāji terasēm. Izvēloties šo risinājumu, jāņem vērā, ka gāzes sildītāji terasēm var apsildīt aptuveni divdesmit kvadrātmetrus lielu platību, sniedzot omulīgu gaisotni visiem pasākuma apmeklētājiem.

Bāra lete Jūsu ballītei – moderna un praktiska

Dažādos pasākumos būtiska var būt arī bāra letes noma. Bāra letes noma piemērota dažādiem pasākumiem – kā ballītēm, tā brīvdabas pasākumiem un {dažādām} izstādēm. Būtiski, ka bāra leti var vienkārši pielāgot dažādām vajadzībām – gan pēc izvietojuma, gan izmēriem.
Inventāra nomas piedāvājumā arī garderobes noma. Garderobes noma lieliski iederās visdažādākajos pasākumos, kurā paredzēta pārģērbšanās . Garderobes noma ietver gan drēbju pakaramo, gan starpsienu un spoguli.

Iemesli, kāpēc izvēlēties aprīkojuma nomu

Aprīkojumu {brīvi} var pielāgot konkrētajam pasākumam.
Vajadzīga lielizmēra telts, bet noliktavā pieejama tikai viena pavisam cita izmēra nojume? Nav problēmu – Akurāts telšu noma dos iespēju izvēlēties pasākumam visatbilstošāko variantu!
Pasākumu aprīkojuma serviss dod iespēju ietaupīt līdzekļus
Izmantojiet aprīkojuma nomu un nepārmaksājiet! Ja ir skaidrs, ka, piemēram, bāra lete aktuāla būs tikai vienā pasākumā, tā iegāde nebūs racionāls pirkums. Tā vietā labs risinājums var būt bāra letes noma, kas ļaus ietaupīt naudu, jo jāmaksā {būs} vien par tās izmantošanas laiku.
Neraizējieties par aprīkojuma uzglabāšanu un apkopi.
Pēc pasākuma beigām jādomā par inventāra uzglabāšanu un pienācīgu apkopi. Tas ne vienmēr ir vienkārši. Saņemot vajadzīgo aprīkojumu uz pasākuma brīdi, šī problēma atkrīt. Piemēram, gāzes sildītāji terasēm ir sezonāls risinājums, tādēļ daudzi dod priekšroku to nomai. Turklāt nomājot, atkrīt arī rūpes par transportēšanu, montāžu un demontāžu.
Varat rēķināties ar speciālistu konsultācijām
Izvēloties aprīkojuma nomu, speciālisti ieteiks labāko risinājumus. Piemēram, ja interesē garderobes noma, Jums tiks ieteikti labākie risinājumi tieši konkrētajam pasākumam.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s