Kvalitatīva un teicami aprīkota trenažieru zāle

ventspils24Ja tiek saņemts sporta kluba abonements, Jums būs pieeja šādām treniņu zonām trenažieru zāle, aerobikas nodarbības un funkcionālais treniņš. To visu varēsiet izbaudīt, ja izmantosiet visas iespējas, ko piedāvā fitnesa klubs.

Sporta klubs ir labiekārtots arī ar karsēšanās telpām. Tā ir kopēja, kas nozīmē, ka abiem dzimumiem būs jākarsējas vienuviet. Līdzās sporta zālei ir atpūtas zona ar krēsliem un galdiņiem, kur nesteidzīgi baudīt tēju.

Trenažieru zāle – iespēja visiem, kuri vēlas uzlabot ķermeņa formas

Sporta kluba abonements ir atbilstošs gan sievietēm, gan vīriešiem. Trenažieru zāle ir labiekārtota gan tehniski, gan vizuāli. Fitnesa klubs sekmē, ka vingrojot svaigs gaiss ir brīvpiekļuvē, jo tas neļauj ķermenim sagurt skābekļa trūkuma dēļ. Sporta klubs ir aprīkots ar augsta līmeņa ventilāciju, jo pilnīga telpas ventilācija tiek veikta četras līdz sešas reizes nodarbības laikā. Aerobikas nodarbības un total press nodarbības īpaši saistošas ir sievietēm, taču funkcionālais treniņš ir saskaņojams telpās ar pielāgotiem treniņu rīkiem.

Trenažieru zāle un fitnesa klubs ir aprīkoti ar lielu platību un izcilu treniņu tehniku. Sporta klubs ir aprīkots ar moderniem treniņu rīkiem. “Life Fitness” ir ergonomiskākais zīmols treniņu apmeklētājiem, kas sekmē pilnvērtīgas aerobikas nodarbības. Sporta klubs nodrošina arī iespēju atpūsties pēc garas treniņu sesijas. Life Fitness trenažieri var tikt izmantoti gan iespējas funkcionālais treniņš laikā, gan, ja ir nokārtots Sporta kluba abonements.
Aerobikas nodarbības ir teicams rīks un to lielākais ieguvums ir sirds un asinsvadu sistēmas treniņš. Tāds pats rezultāts sasniedzams, ja tiek lietots funkcionālais treniņš. Tādējādi aerobās slodzes aizsargā sirdi no dažādām slimībām kā arī:

 • trenē lokanību,
 • mazina lieko svaru.

Trenažieru zāle sekmēs muskuļu masas un formas nostiprināšanas. Fitnesa klubs un sporta klubs ir zināmi jēdzieni, un savā būtībā ietver fizikās formas uzturēšanu teicamā kārtībā. Ja arī Tu vēlies sportot ar baudu, ir jānokārto sporta kluba abonements.

Aerobikas nodarbības, kas veicina metabolismu

Sporta kluba abonements garantē šādas sporta nodarbības:

 • STEP vingrošanas nodarbības notiek izmantojot regulējama augstuma platformu (organizē fitnesa klubs);
 • Stepa treniņu laikā izkustās viss ķermenis (organizē sporta klubs un tā trenažieru zāle);
 • STEP ir lielisks sporta veids sēžas un kāju muskulatūras, sirds – asinsvadu sistēmas stiprināšanai (veiktspējīgāks nekā aerobikas nodarbības);
 • VARIO treniņos ietilpst aerobais treniņš, muskulatūras vingrojumi un muskulatūras stiepšana (līdzīgs kā funkcionālais treniņš).

Fitnesa klubs ar lieliski labiekārtotām telpām un personālsasatāvu sekmēs sportisko iemaņu atgūšanu.|Papildus iespējas ikvienam klientam, kuram ir Sporta kluba abonements:

 • CORE treniņi ir augstas fiziskās slodzes aerobikas nodarbības, kas labi palīdz sirds – asinsvadu sistēmas stiprināšanai (tāpat kā funkcionālais treniņš);
 • FAT BURNER nodarbībās ir ilgstoša, salīdzinoši augsta fiziskās slodzes intensitāte. Šīs nodarbības palīdz zaudēt lieko svaru un stiprināt organismu.
 • ABS + Stretch nodarbībās tiek stiprināta vēdera preses, muguras, sānu muskulatūra.

Ieguldi darbu un Tavs ķermenis teiks paldies! Gan trenažieru zāle un fitnesa klubs, gan sporta klubs palīdzēs sasniegt augstus rezultātus.|Interesantas nodarbības ikvienam, neatkarīgi no vecuma, ko garantē sporta kluba abonements:

 • pilates dod enerģiju un mieru, kā arī labu fizisko formu;
 • “total body workout” ļauj veidot skaistu ķermeņa muskulatūras reljefu;

Tad, ja iepriekš nav sportots, labi piemērotas nodarbības ir veselības vingrošana, pilates, joga vai kalnatlētika. Tāpat pie mums ir pieejami:

 • Trenažieru zāle, kurā notiek funkcionālais treniņš;
 • Fitnesa klubs, kurā notiek aerobikas nodarbības.

Sporta klubs – vieta Tavai fiziskajai izaugsmei!}

Sporta kluba abonements sekmē dažādas aktivitātes – pašlaik ir pieejami ap 30 dažādi nodarbību veidi, piemēram:

 • aerobikas nodarbības;
 • funkcionālais treniņš.

Harmoniskai sportošanai fitnesa klubs un sporta klubs nodrošina:

 • pilates,
 • baleta nodarbības.

Ja ir vēlme tikai uzlabot ķermeņa stāvokli, ieteicams apmeklēt plašās treniņu programmas, ko nodrošina trenažieru zāle.

Izvēlies pilnvērtīgus treniņus. Piesakies iespējām, ko nodrošina sporta klubs (aerobikas nodarbības un funkcionālais treniņš)!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s