Parūpējies par kārtību uzņēmuma telpās – izmanto mūsdienīgus risinājumus

01 Mikrošķiedras mops mitrai uzkopšanaiKatra uzņēmuma daiļrunīga vizītkarte ir kārtīgas, koptas, labiekārtotas telpas. Ienākot uzņēmumā, mēs ieraugām telpu durvis, grīdu un to, cik koptas ir šīs telpas.

Lai atvieglotu rūpes par telpu uzturēšanu, palīdzēt var dažādas preces un pakalpojumi, piemēram, gumijas paklāji grīdām, kokvilnas paklāji, mopu serviss, mikrošķiedras mopi.

Mopi grīdas mazgāšanai – efekts bez lielas piepūles

Mopu serviss ir praktisks variants, jo telpu uzturēšanu padara daudz vienkāršāku – pirmkārt, tas ir ērti, jo nav jāuztraucas par mopu pirkšanu, uzglabāšanu un tīrīšanu. Otrkārt, tādā veidā var arī samazināt izdevumus, jo samazinās gan ūdens patēriņš, gan ķīmisko līdzekļu lietošana. Mopu serviss piedāvā aprīkojuma nomaiņu saskaņā ar iepriekš noteiktu grafiku, piemēram, reizi nedēļā vai biežāk, ik pa 2 nedēļām vai vienu reizi mēnesī. Pieejami vairāki mopa materiāli – kokvilnas un mikrošķiedras-, kā arī izmēri, piemēram, 40, 46, 56 vai 110 cm. Vai arī Tu vēlies saprast, cik noderīgs ir mopu serviss? Sazinies ar izvēlēto pakalpojuma sniedzēju un novērtē mopu kvalitāti
Tas, kuru mopu izvēlēties, lielākoties atkarīgs no vajadzības – piemēram, mikrošķiedras mops un tā noma noderīgs gan mitrajai, gan sausajai grīdas uzkopšanai. Mitrajai grīdas tīrīšanai paredzētais mikrošķiedras mops un tā noma palīdz notīrīt visdažādākās virsmas, lietojot tikai tīru ūdeni. Savukārt sausajai grīdas uzkopšanai paredzētais mikrošķiedras mops un tā noma ir daudz efektīvāks, kā parastā grīdas birste, jo slaukot putekļus, tie netiek pacelti gaisā.

Kāpēc izvēlēties mikrošķiedru lupatiņas?

Mikrošķiedru lupatiņas ir universālas – tās var izmantot dažādu virsmu tīrīšanai, piemēram, spoguļiem un koka virsmām. Jāpiemin ir arī fakts, ka mikrošķiedru lupatiņas palīdz ar uzdevumu tikt galā vienkāršāk, jo ar tām netīrumus notīrīt ir daudz vieglāk. Turklāt, izmantojot mikrošķiedru lupatiņas, nav papildus vajadzīgi kādi ķīmiskie tīrīšanas līdzekļi.

Funkcionāls aprīkojums tualetes telpām

Lai rūpētos par uzņēmuma darbinieku un apmeklētāju komfortu, būtisks arī kvalitatīvs tualetes telpu aprīkojums. Te noderēs putu ziepju dozators, kā arī cits aprīkojums lielāku higiēnas standartu nodrošināšanai. Iepazīsties ar visām priekšrocībām, ko dod putu ziepju dozators un izvēlies, kurš putu ziepju dozators iederēsies tieši Tava uzņēmuma telpās.

Kokvilnas paklāji un gumijas paklāji grīdām – izvēlies kvalitāti

Kokvilnas paklāji un gumijas paklāji ofisā pilda vairākas funkcijas – nodrošina gan lielisku vizuālo efektu, gan arī ir ļoti praktisks risinājums. Piemēram, gumijas paklāji grīdām tiek izmantoti gan iekštelpām, gan ārtelpām, jo ir ļoti izturīgi. Izvēloties šo risinājumu, Tu noteikti būsi priecīgs par savu izvēli, jo gumijas paklāji grīdām efektīvi savāc netīrumus, tādā veidā garantējot lielāku tīrības līmeni iekštelpās.
Efektīvs risinājums ir arī kokvilnas paklāji, jo spēj uzsūkt līdz pat 7 reizes vairāk mitruma un netīrumu, nekā pats sver. Kokvilnas paklāji noderīgi dažādās vietās, piemēram, pie ieejas, kur ir īpaši daudz dubļu un citu netīrumu.
Izvēlies mikrošķiedru lupatiņas un citus palīglīdzekļus, kas atvieglos telpu uzturēšanas darbus!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s