HIGIĒNAS SERVISS UZŅĒMUMIEM

003 Higienas produktu aprikojums tumsi peleksKatrs no mums vēlas būt labiekārtotā vidē, taču telpu uzturēšana bieži vien prasa daudz pūļu. Tiem, kuri vēlas parūpēties par sakārtotu vidi savā firmā, noderīgi būs paklāju un telpu uzkopšanas servisa Berendsen pakalpojumi.

Berendsen piemērots gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem, tur pieejami vairāku veidu pakalpojumi, piemēram, higiēnas serviss, kurā ietverts mūsdienīgs tualetes aprīkojums. Berendsen piederumi tualetes telpām ir funkcionāli un ērti lietošanā. Higiēnas tualešu aprīkojuma līnijā ietilpst vairāki produkti kā, piemēram, ziepju dozatori un šķidro ziepju dozatori, kas ir ekonomisks un drošs variants . Tāpat arī labs variants ir putu ziepju dozatori – ar putu ziepēm viegli nomazgāt netīrumus un baktērijas efektīvi un videi draudzīgi.

MŪSDIENĪGS DIZAINS UN AUGSTA KVALITĀTE

Aprīkojumā ietilpst arī gaisa atsvaidzinātāji. Atšķirībā no citām gaisa atsvaidzinātāju sistēmām, Berendsen gaisa atsvaidzinātāji neizplata gaisā nepatīkamas kristāliskas daļiņas. Tā vietā aromāts izplatās gaisā pakāpeniski bez aerosolu un dažādu mehānismu lietošanas. Atšķirībā no citiem gaisa atsvaidzinātājiem, Microtrans® patentētie gaisa atsvaidzinātāji nemaskē smakas. Tie padara smakas neitrālas. Tādēļ  tualetes telpa smaržos jauki pat dienas beigās. Atsvaidzinātāja darbības pamatā ir neliels patentēts siltumelements, kas nesatur smagos metālus, savukārt aromāts nesatur pazīstamos alergēnus.

Savukārt, Berendsen tualetes birste ir ne vien higiēnisks, bet arī dizainiski gaumīgs risinājums. Ar to  sanitārajās telpās vienmēr būs pieejama tīra un higiēniska tualetes birste.  Tualetes birste ievietojama vienreizējas lietošanas tvertnē, kas nomaināma pēc noteikta laika.  Regulāra nomaiņa un antibakteriālā virsma nodrošina augstu higiēnas līmeni. Ar gaumīgo dizainu šī tualetes birste lieliski iederas visdažādākajos interjeros.

BERENDSEN TEKSTILA SERVISS BIROJIEM, RESTORĀNIEM UN CITĀM IESTĀDĒM – IZVĒLIES ĒRTĪBAS

Berendsen Tekstila Serviss klientiem nodrošina vēl kādu pakalpojumu –  kokvilnas dvieļu nomu . Tas nozīmē, ka lietotie virtuves dvieļi regulāri tiek apmainīti pret jauniem. Virtuves dvieļi paredzēti lietošanai arī birojos, uzņēmumos, kafejnīcās un citur. Gādājot par klientu ērtībām, Berendsen nodrošina tīrus virtuves dvieļus katru nedēļu. Šie virtuves dvieļi neatstāj pūkas uz glāzēm un citiem traukiem. Virtuves dvieļi lieliski pilda savu darbu – virtuves dvieļi izgatavoti no augstas kvalitātes kokvilnas.

Tas nav viss – Berendsen piedāvājumā arī maināmo paklāju serviss un mopu noma.

Arī tie palīdzēs atvieglot ikdienu. Berendsen pakalpojumi pieejami vairākās Latvijas pilsētās. Kompānijas pārstāvji sniegs konsultācijas par optimālākajiem risinājumiem tieši Tavā uzņēmumā.

Virtuves dvieļi, tualetes birste, ziepju dozatori, gaisa atsvaidzinātāji , kā arī cits higiēnas aprīkojums – viss patīkamai videi Tavā uzņēmumā! Ieskaties berendsen.lv, lai uzzinātu vairāk.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s