VAIRĀKU LĪMEŅU ISTABIŅAS UN CITI PAKALPOJUMI

14451277Pilnvērtīgi paēst, nodarboties ar aerobiku vai jogu, atpūsties, baudīt dabu un vēl noorganizēt publisku semināru 100 cilvēkiem – tas viss ir iespējams vienā vietā! Jūs jautāsiet, kur? Atbilde ir vienkārša – Baltvilla.

Tas ir veselības centrs plus viesnīca Baltezera krastā! Pēc profesionāļa Ralfa Jansona motīviem izbūvētas konferenču telpas un pārējā ēka, ko ieskauj patīkama atmosfēra arī ārpus tās sienām. Noteikti apsveriet šo variantu un turpiniet lasīt, lai saprastu, kāda konferenču zāle ir piemērota tieši Jūsu ieplānotajam pasākumam!

ATBILSTOŠAS KONFERENČU TELPAS DAŽĀDIEM KOLEKTĪVIEM UN VĒLMĒM

              Jebkurš pieredzējis semināru vadītājs zina, ka siltas, pievilcīgas un izremontētas konferenču telpas ir milzīgs atvieglinājums un arī pozitīvāka publikas garastāvokļa pamats. Viesnīca iedala konferenču telpas pēc maksimālā cilvēku skaita, ko tajās var pulcēt:

Zaļā konferenču zāle – līdz 100 cilvēkiem;

Oranžā konferenču zāle – līdz 30 cilvēkiem;

Dzeltenā konferenču zāle – līdz 25 cilvēkiem.

              Visas konferenču telpas ir aprīkotas ar gaisa cirkulācijas sistēmu, multimediju tehniku. Bez tam Baltvilla restorānā šefpavāri parūpēsies par kafijas pauzēm un pusdienām! Tā teikt – all inclusive jeb “viss iekļauts”!

Vairāk uzzini- https://www.baltvilla.lv/

KO NODROŠINA BALTVILLA?

              Baltvilla ir teicama izvēle, kad Jums ir nepieciešama konferenču zāle, kas padarīs plānoto pasākumu patīkamāku ikvienam tā apmeklētājam. Bet šī viesnīca sniedz daudz vairāk par to! Lūk, īsumā papildus pakalpojumi un interesanti fakti par Baltvillu:

Baltvilla naktsmājas – viesnīca ir iekārtota atbilstoši, lai izmitinātu līdz 70 cilvēkiem 34 standarta, 2 luksusa, 1 pusluksusa numuriņos un 1 prezidenta apartamentā;

Restorāns – dažādu valstu virtuve un plašas ēdienu izvēles iespējas;

SPA salons – vieta, kur ļauties skaistumkopšanas vai veselības procedūrām;

Viesnīca iekļauj plašu bezmaksas auto stāvvietu;

Veselības centrs Baltezers – viss veselībai, spēkam un relaksācijai;

Baltvilla ir iekļuvusi TripAdvisor saraksta augšgalā, kā viesnīca ar vienu no labākajiem apkalpošanas servisiem. Tāpat arī pēc klientu vērtējumiem Baltvilla ir Top Bargain Hotels kategorijas augšgalā jeb viesnīca, kas izrādījusies par ļoti labu darījumu daudziem klientiem.

              Baltvilla atrodas Senču prospektā 45, Baltezerā, Rīgas rajonā. Pieteikties jaunumiem un veikt rezervācijas Jūs variet Baltvilla mājaslapā baltvilla.lv, e-pastā info@baltvilla.lv, vai zvanot uz kādu no numuriem:

Baltvilla SPA salons: +371 67840646

“Baltezers”: +371 67990240

Viesnīca un konferenču telpas: +371 67840640

              Baltvilla darbinieku komanda gaidīs ciemos un kvēli uzņems ikvienu jaunu interesentu! Šī viesnīca viennozīmīgi radīs vēlmi tajā atgriezties vēlreiz Uz drīzu redzēšanos!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s